Saf GYO, Akasya Acıbadem AVM kiralarında kur indirimi yaptı!

Saf GYO, Akasya Acıbadem AVM kiralarında kur indirimi yaptı!Saf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Akasya Acıbadem AVM kiralarında kur indirimi yaptı. Saf GYO kur indirimi hakkında KAP'a açıklamada bulundu.


Saf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Akasya Acıbadem AVM kiralarında kur indirimi yaptı. Saf GYO kur indirimi hakkında KAP'a açıklamada bulundu.


Kap Açıklaması:

Kurlarda görülen aşırı dalgalanmalar neticesinde kiracılarımıza destek olmak amacıyla AKASYA ACIBADEM ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ'ndeki mevcut kiracılarımızdan, münhasıran kira bedellerini kira sözleşmelerinde öngörülen süre ve esaslar dahilinde gecikmeksizin muntazam ödeyen ve Şirketimiz ile hukuki uyuşmazlık içerisinde bulunmayan kiracılarımız arasından Şirketimiz tarafından ihtiyari olarak belirlenecek kiracılarımıza 01/12/2016 - 31/12/2016 tarihleri arasındaki bir aylık kira dönemi ile sınırlı olarak uygulanmak kaydı ile;

 a) Kira sözleşmelerinde öngörülen ödeme tarihindeki A.B.D dolar kurunun 3,00 TL olarak belirlenmesine, (belirlenen kurun kira bedellerinin tenzili ve/veya kira sözleşmesinin uyarlanması olarak değerlendirilmemesi şartı ile)

b) Kira bedellerinin bu şekilde tespit edilmek sureti ile kiracılarımızdan tahsil edilmesine

Karar verilmiştir.

Tüm yatırımcılarımızın ve kamuoyunun bilgilerine sunarız.