Samsun Towers'ta 1+1'ler ne zaman satışa çıkacak?

Samsun Towers'ta 1+1'ler ne zaman satışa çıkacak?

Cazip fiyatlarla konut satışı yapılan Samsun Towers projesinde 1+1'lerin satışı ne zaman başlayacak?


Samsun Towers'ta 8 adet konut bloğu, iki adet de otel ve alışveriş merkezi bloğu olmak üzere toplam 10 blok olacak. Binalar 30 ila 35 katlı olarak inşa edilecek. Toplam 1.600 konut yer alacak.

Er-Sa İnşaat tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilecek olan Samsun Towers´da alanları 110 metrekare olan 3+1 konutlar 55 bin TL´ye satılıyor. Ödemeler peşin olarak yapılıyor. Samsunlu işadamlarının bir araya gelerek oluşturdukları Samsun Towers projesinin inşaatı Aralık 2010'da başlayacak.

Samsun Towers projesinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar yer alacak. Projenin Satış Koordinatörü Namık Köni, Samsun Tower'ın 30 ay içinde teslim edileceğini belirtti. Toplam 26 bin metrekarelik alana kurulacak olan Samsun Towers projesinde yüzde 60'lık bölüm yeşil alana ayrılacak. Samsun Towers'tan Samsunlu olmayan vatandaşlar da ev alabilecek.

Samsun Towers'ta yeşil alan, yürüyüş parkuru, alışveriş merkezi, havuz, fitness merkezi, kreş, kafe, bar ve restoranlar, 24 saat teknik servis hizmeti, 24 saat taksit, havayolu acentesi, TV dağıtım entegrasyon sistemi, antre ve otoparkta 24 saat aydınlatma sistemi, jeneratör, asansör, 24 saat güvenlik, intercom sistemi, elektrik güvenlik sistemleri, otopark, 24 saat acil servis anlaşması gibi özellikler olacak.

Samsun Towers'ta 1+1 konutların Ekim ayı gibi satışa çıkacağı öğrenildi. Projede satışta olan 400 adet 3+1'den 300'e yakını satıldı.

www.samsuntowers.com

0 212 441 85 55

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.