Sarıyer Oksizen Konakları'nda 540 bin dolara! Yaşam başladı!

Sarıyer Oksizen Konakları'nda 540 bin dolara! Yaşam başladı!

Sarıyer Oksizen Konakları'nda 4+1'ler 540 bin dolar ila 629 bin dolara; 5+1 konutlar 825 bin dolar ile 854 bin dolara satılıyor. Oksizen Konakları'nda yaşam başladı...Sarıyer Oksizen Konakları'nda alanları 222 metrekare olan 4+1'ler 540 bin dolar ila 629 bin dolara; alanları 287 metrekare olan 5+1 konutlar 825 bin dolar ile 854 bin dolara satılıyor. Yaşamın başladığı projede özel bir banka anlaşması bulunmuyor. Müşteri kendi çalıştığı bankadan teklif alabiliyor.

Oksizen Konakları; 40 seçkin aileye konforun ön planda olduğu yeşillikler içerisinde bir yaşam vaat ediyor.

Eroğlu Yapı tarafından Sarıyer’in tam merkezinde, 20 bin metrekarelik arazi üzerine inşa edilen Oksizen Konakları, Sarıyer’in en prestijli konut projelerinden biri olma özelliği taşıyor.

Şehir merkezinde yükseklikleri birbiriyle yarışan çok katlı blokların aksine doğayla uyumlu mimari dokusuyla dikkat çeken bir yaşam projesi olan Oksizen Konakları’nda 287 metrekare (5+1) ve 222 metrekare (4+1) ölçülerinde iki farklı yaşam seçeneği bulunuyor.

Güzergâhı açıklanan 3. Köprü Projesi’ne yakın bir lokasyonda konumlanan Oksizen Konakları’nda yaşayan sakinler, Anadolu Yakası’ndaki lokasyonlara rahatça ulaşabilecek. Proje alanına oldukça yakın olan ve Yedi Tepe Yedi Tünel Projesi kapsamında hayata geçirilmekte olan Sarıyer – Çayırbaşı Tüneli sayesinde ise Maslak ve Levent’e de ulaşım rahatça sağlanabilecek.

Projeyi tercih eden sakinler; Zen Bahçesi’nin yanı sıra tenis ve basketbol sahası, koşu ve yürüyüş alanları, açık havuz, kapalı havuz, fitness salonu, Cafe Oksizen gibi sosyal imkânlardan faydalanabiliyor. Oksizen Konakları projesinin dikkat çeken bir diğer özelliği ise tüm proje sakinlerine sunulan özel bahçeler. Bahçe dublekslerinin yanı sıra teras dubleks sahiplerinin de kendilerine özel bahçeleri bulunuyor.

Oskizen Konakları'nda her daireye ait iki adet kapalı otopark ve misafir otoparkı mevcut.

2008 yılında inşaatına başlanan, 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Oksizen Konakları,  İstinye Park'a 7, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 40, Atatürk Havalimanı'na 30 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

0212 218 37 70
www.oksizen.com.tr
info@oksizen.com

 


Ebru Duman/Emlakkulisi.com