Çukurova Balkon

Sea Pearl Kuzu Grup fiyatları!

Sea Pearl Kuzu Grup fiyatları! Sea Pearl Kuzu Grup fiyatları!

Firma: Kuzu Grup

Proje: Sea Pearl

Sea Pearl Kuzu Grup fiyatları dairelerin konum ve büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor. Teslim tarihi 2017 yılı Temmuz ayı olarak belirlenen proje İstanbul Bakırköy - Ataköy bölgesinde inşa ediliyor.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Ödemeleri yüzde 10 peşinatta, kalan bedel için 36 ay vade farksız taksit imkanı ile yapılabilen  Sea Pearl  Ataköy 2 etaptan oluşuyor. Projenin ilk etabında 631 ünite yer alıyor.


Sea Pearl  Kuzu Grup  fiyatları metrekare bazında hesaplanıyor. Alışveriş alanları, spor alanları ve yürüyüş yolları yollarının bulunduğu projede dairelerin büyüklükleri 88 ile 398 metrekare arasında değişiyor.


Kuzu Grup imzası taşıyan Sea Pearl Rezidans 'ta konut tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 4,5 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projede yüzde 5 peşinatta, kalan bedeli banka kredisi ile ödeme imkanı sağlanıyor. 


Teslimleri 2017 yılı Temmuz ayında gerçekleşecek olan Bakırköy Sea Pearl Konutları 4 blok halinde yükseliyor. Projede inşaat alanı 53 bin 900 metrekareden meydana geliyor. 


Sea Pearl Kuzu Grup fiyatları!

Dairelerin metrekare birim fiyatı 7 bin 200 dolardan başlangıç gösteren Sea Pearl Ataköy 'de yüzde 5 peşin ödemelerde, kalan kısım 48 ay vadelendirilebiliyor. 


Sea Pearl Ataköy iletişim

Telefon: 0212 559 60 09

Web: www.seapearlatakoy.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor