Siemens, Bina Teknojileri Partner Konferansı düzenlendi!

Siemens, Bina Teknojileri Partner Konferansı düzenlendi!

Siemens Bina Teknolojileri bölümü, Haziran’da çözüm ortaklarını bir araya getirerek yeni işbirlikleri yaratmak ve sinerji oluşturmak amacıyla ilk Bina Teknolojileri Partner Konferansı’nı düzenledi.Siemens Bina Teknolojileri bölümü, Haziran’da çözüm ortaklarını bir araya getirerek yeni işbirlikleri yaratmak ve sinerji oluşturmak amacıyla ilk Bina Teknolojileri Partner Konferansı’nı düzenledi.


Wyhdham Otel’de düzenlenen etkinlik Siemens Türkiye Bina Teknolojileri Direktörü Levent Yıldırım’ın açılış konuşmasıyla başladı.


Açılış konuşmasından sonra, Siemens Bina Teknolojileri Kontrol Ürünleri ve Sistemleri (CPS) İş Birimi Yöneticisi Füsun Çağlar ve İş Birimi Ticari Yöneticisi Güçlü Sağnak, CPS in dünyadaki ve Türkiye’deki durumunu paylaştılar, her geçen gün büyüyen CPS ekibini tanıttılar.


Ardından Siemens Türkiye Satış Müdürü Mert Ulaş, CPS iş gruplarından ve stratejilerinden söz etti.


Siemens’i yakından tanıyan, uzun yıllardır çeşitli eğitimler veren BTO Eğitim ve Danışmanlık Firmasının sahibi Erhan İmamoğlu etkinlikte konuk konuşmacı olarak yer aldı. İmamoğlu, zor pazar koşulları ve partnerler arası işbirliği ile oluşacak sinerji konusunda interaktif bir söyleşi gerçekleştirdi.. Siemens partnerleri söyleyişi boyunca düşünce ve görüşlerini paylaştılar.


Etkinlikte paylaşımı artırmak üzere partlerimizin yapmış olduğu başarılı işlerle ilgili Örnek Projeler Paneli düzenlendi. Siemens Türkiye KNX Ürün Grubu Satış Yöneticisi Can Murat Gül tarafından yönetilen panelde, Elektro Kalori’den Levent Gelir “OEM satış kanalında nasıl geliştiklerini başarı öyküsü olarak paylaştı. SCS Otomasyon’dan Mert Çetin - FourWinds Göztepe Konut Projesi, Konsis Kontrol Otomasyon’dan Kadir Kırımlı- Bakü Olimpiyat Stadı’yla ilgili bilgi verdi. Senkron Güvenlik’ten Kamil Aydemir ise, Ankara’daki Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Hizmet Binası’ndaki çalışmalarını aktardı.


Oturumların ardından plaket töreni yapıldı. Hizmetleri 5 yılı ve 10 yılı aşan bütün partnerlere plaketleri takdim edildi. Etkinlik, Elif Çağlar’ın caz dinletisi ve gala yemeğiyle son buldu.