Sinan Akçıl'ın Marmaris'te açacağı plajı Berksan dekore edecek!

Sinan Akçıl'ın Marmaris'te açacağı plajı Berksan dekore edecek! Sinan Akçıl'ın Marmaris'te açacağı plajı Berksan dekore edecek!

Tatil bölgelerinde plaj açan ünlüler kervanına Sinan Akçıl da katıldı. Akçıl'ın açacağı plajı ise Berksan dekore edecek.

Hadise, Hande Yener ve Berksan’ın adımlarını takip eden şarkıcının adresi ise farklı olacak. Akçıl, Bodrum’da hizmet veren meslektaşlarının aksine yeni mekanını Marmaris’te açacak.


Şimdiden hazırlıklara başlayan müzisyen, iş adamı Ercan Torunoğulları’yla ortak olacak. 700 kişi kapasiteli mekanın işletmeciliğini Akçıl’ın menajeri Tülay Özçelik üstlenecek. Hem plaj hem de gece kulübü olarak hayata geçirilecek projenin mayıs ayı ortalarında bitmesi planlanıyor. İstanbul - Marmaris arasında mekik dokuyacağı öğrenilen şarkıcı, ilk defa ticarete atıldığı için tüm çalışmaları titizlikle inceliyor. Mekan, önümüzdeki yaz konuklarını ağırlayacak.


BERKSAN YARDIM EDECEK


Önceki akşam Asmalımescit’te bulunan Çilek adlı mekanının yeni sezon açılışını yapan Berksan, “Sinan geçenlerde beni aradı. Kendisine dekorasyondan işletmeye kadar yardımcı olmaya çalışacağım” şeklinde konuştu.
Posta