Sincap Evler'de sıfır faizle 49 bin Euro'ya

Sincap Evler'de sıfır faizle 49 bin Euro'ya

Istranca'da inşa edilen Sincap Evler'de fiyatlar sıfır faiz oranıyla 49 bin Euro'dan başlıyor.Ünal İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi tarafından Istranca eteklerinde konumlandırılan Sincap Evler'de konutlar 12 aya kadar sıfır faiz oranıyla 49 bin Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Konutlar için banka kredisi kullanılabiliyor.

Avrupa'da bu kapsamda örneğine ilk kez rastlanacak olan, Türk aile yapısına uyarlanmış ve içerisine yaşam sığabilecek büyüklükte doğal yapı elemanları ile inşa edilen Sincap Evler; öncelikle yoğun şehir yaşamından yorulan ve oraya varışından kısa bir süre sonra dinlenme ortamına kavuşmak isteyenler için Yüksek Mimar Jülide Erdinç tarafından projelendirildi. Kır evi konsepti ile yola çıkılan evler, bir kısım kitle tarafından küçük malikhane, çocuklar tarafından ise Masal Evi olarak adlandırılıyor.
2007  Ağustos inşası tamamlanan Sincap Ev sayısı 100'ü aştı. Bu rakam ile Avrupa'nın ahşap evlerden oluşan ve doğal dokuya zarar vermeden tamamlanmakta olan en büyük ekolojik köyü ortaya çıkmaya başladı. Ayrıca Sincap Evler projesi Türkiye'nin ilk `Ekolojik Köyü' özelliğini taşıyor.

Standart donanım olarak; mutfak, Fransız tarzı şömine, veranda ve barbeque mevcut. 370 metrekare bahçesi bulunan Sincap Evler'de 300 metrekare net kullanım alanı olan baheçelerde bir adet ağaç fidanı, bir araçlık park alanı standart olarak mevcut.

ww.sincapevler.com
Tel: 0 212 211 90 96