Sinerji Residence 'ta minimum 139 bin liraya! Haziran'da teslim!

Sinerji Residence 'ta minimum 139 bin liraya! Haziran'da teslim! Sinerji Residence 'ta minimum 139 bin liraya! Haziran'da teslim!

Firma: Anadolum İnşaat

Proje: Sinerji İstanbul

Sinerji Residence 'ta fiyatlar 139 bin liradan başlıyor, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut tiplerinin yer aldığı projede 12 adet ticari birim de yer alıyor...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!


Sinerji Residence  Anadolum İnşaat  imzası ile inşa ediliyor. 18 bin metrekare inşaat alanı üzerine yayılan projede satış süreci devam ediyor.


İstanbul Anadolu yakası Pendik 'te yer alan proje kapsamında 158 adet konut bulunuyor. Projede yer alan konut tipleri 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon olarak tasarlandı.


Konutların yanı sıra 12 adet ticari birimin de yer aldığı Pendik Sinerji Residence 'ta fiyatlar 139 bin lira ile 269 bin lira arasında değişiyor. 


78 ile 117 metrekare arasında değişen alanlara sahip konutların bulunduğu Pendik Sinerji Residence 'tan banka kredisi imkanı ile konut sahibi olmak mümkün.


Haziran 2014 tarihinde sahiplerine teslim edilecek olan Sinerji Residence 'ta; çocuk oyun alanları, kapalı otopark, Türk hamamı, yürüyüş parkurları, yüzme havuzu, sauna, yürüyüş parkuru, fitness salonu, dinlenme alanları bulunuyor.haberin videosuTelefon: 0216 446 34 46

Web adresi: www.sinerjiresidence.com

Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com


projeye sor

pus