Sinpaş İş Modern İkitelli'de metrekaresi 2 bin TL'ye!

Sinpaş İş Modern İkitelli'de metrekaresi 2 bin TL'ye!

600 metrekarede 14 bin metrekareye kadar birleştirilebilen alanlardan meydana gelen Sinpaş İş Modern İkitelli'de 5 metre ve üzerinde tavan yükseklikleri ile 9 metrekare aks aralıkları bulunan alanlar yer alıyor63 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Sinpaş İş Modern, İkitelli'de inşa ediliyor. Sinnpaş Yapı'nın yeni ticari gayrimenkul projesi olan Sinpaş İş Modern İkitelli'nin şimdi 2. ve son etabının 600 metrekare ve üzeri alanları satışa sunuluyor.

600 metrekarede 14 bin metrekareye kadar birleştirilebilen alanlardan meydana gelen Sinpaş İş Modern İkitelli'de 5 metre ve üzerinde tavan yükseklikleri ile 9 metrekare aks aralıkları bulunan alanlar yer alıyor.

Sinpaş İş Modern İkitelli'de 600 metrekarelik bir bölümün metrekare birim fiyatı 2 bin liradan başlangıç gösteriyor. Tam kat satın almak isteyen müşteriler için 12 bin 500 metrekare ile 15 bin metrekare alana seçenekleri sunuluyor.

Projeden bağımsız bölüm sahibi olabilmek için yüzde 10 peşinat ödeniyor. Yüzde 10 oranında 4 farklı ara ödemeye bölünüyor. Yüzde 50'si ise 60 aya kadar 0 faiz ile taksitlendiriliyor.

www.sinpas.com.tr

www.ismodern.com.tr

444 19 74


Zeynep Karabag/Emlakkulisi.com