01 / 07 / 2022

Sinpaş Köyceğiz’de teslimler başladı!

Sinpaş Köyceğiz’de teslimler başladı!

Sancaktepe’de yükselen Sinpaş Köyceğiz’de teslimler başladı. Şehrin karmaşasını bırakıp güneydeki bir kasabaya yerleşmek isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürecek projede yaşam başlıyor.İstanbul Anadolu Yakası’nın her geçen gün değerlenen bölgesi Sancaktepe’de yükselen Sinpaş Köyceğiz’de teslimler başladı. Şehrin karmaşasını bırakıp güneydeki bir kasabaya yerleşmek isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürecek projede yaşam başlıyor. Üstelik Sinpaş şimdi Köyceğiz’de kalan sınırlı sayıda daireler için çok özel ödeme koşulları sunuyor.


Sinpaş Yapı’nın, Anadolu yakasının yüksek kazançlı yatırım bölgesi Sancaktepe’de yükselen projesi Köyceğiz, şehrin karmaşasını bırakıp güneydeki bir kasabaya yerleşme hayali kuranların büyük ilgi gösterdiği projede, teslim heyecanı başladı.


Sinpaş Köyceğiz’den ev alan kazanıyor!

Sinpaş Köyceğiz’de ev teslimlerinin başlamasıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, projeyi başlangıcında söz verdikleri gibi 2 yıldan kısa bir sürede tamamladıklarını, belirtti. Şehrin içinde doğal bir yaşam sürmenizi sağlayan Köyceğiz projemizi buna göre tasarladık. Sinpaş Köyceğiz’den ev alanların doğru bir yatırıma imza attıklarının altını çizen Çelik, “Sancaktepe Bölgesi, İstanbul’da en hızlı gelişen bölgelerin başında geliyor. Bölgenin gelişimine paralel olarak da gayrimenkullerin değerleneceğini ve önümüzdeki 7-8 yıl içerisinde katlanarak artacağını öngörüyoruz” diye konuştu.


Köyceğiz’in Sinpaş’ın Sancaktepe Bölgesi’ndeki 5. projesi olduğunu kaydeden Çelik, bölgenin Sinpaş ile birlikte gelişmeye başladığını ve pek çok konut firmasının Sinpaş’ın ardından bölgeye yatırım yapmaya başladığını söyledi.


Teslim heyecanıyla birlikte Köyceğiz’de yaşam başlıyor

Köyceğiz’de yaşam nihayet başlıyor. Teslim heyecanının başlamasıyla birlikte yeni dairelerine taşınmaya başlayan Köyceğizliler, yeşille mavinin iç içe geçtiği projede şehrin karmaşasından uzak huzurlu bir hayata adım atmanın mutluluğunu yaşıyor.


Köyceğiz’den sınırlı sayıda stok daireler için şirket bünyesinde vade imkânı

Sınırlı sayıda kalan stok daire için şirket bünyesinde vade imkânı sunan Sinpaş’ın kampanyasında 2 farklı şirket bünyesinde vadeli ödeme seçeneği sunuluyor. Sinpaş, Köyceğiz’den şimdi ev sahibi olmak isteyenlere, güncel liste satış fiyatının %25’i peşin (nakit), %15'i 12 ay sonra ara ödeme (nakit) ve kalan %60 'ı ise şirket bünyesinde 40 eşit aylık taksit şeklinde ödeme fırsatı sağlıyor.


Sinpaş’ın şirket bünyesinde vadeli ödeme konusunda sunduğu ikinci ödeme planında ise güncel liste satış fiyatının %50'si peşin (nakit), %50'si şirket bünyesinde 36 eşit aylık taksit şeklinde ödeniyor. Liste satış fiyatının en az %50'sinin peşin (nakit) ödenmesi durumunda peşin ödenen tutar üzerinden %20 peşin ödeme iskontosu ile %50’nin üzerinde yapılan her peşin (nakit) ödeme için de ödenen bedel üzerinden %20 peşin iskontosu uygulanıyor.


Sinpaş güvencesiyle sunulan bir diğer ödeme planında ise güncel liste satış fiyatının tamamının peşin veya banka kredisi ile ödenmesi durumunda liste satış fiyatı üzerinden %20 peşin ödeme iskontosu uygulanıyor. En az %25 peşin, en çok %75 banka kredisi kullanılarak yapılan ödemelerde direk tapudan satış yapılabiliyor.


Köyceğiz’de güncel liste satış fiyatının tamamının peşin veya banka kredisi ile ödenmesi durumunda liste satış fiyatı üzerinden %20 peşin ödeme iskontosu uygulanacaktır. Min %25 peşin, max %75 banka kredisi kullanılarak yapılan ödemelerde Köyceğiz’de direk tapudan satış yapılacaktır. Üstelik banka kredisinde baz faiz oranları geçerli olacaktır.


Hep gitmek istediğiniz Güney’deki kasaba, şimdi Köyceğiz’de

Tüm evlerin göl ve peyzaj manzarasına hâkim olması, geniş teraslı ve az katlı mimarisi, 6 ila 20 metrekare arasında değişen geniş terasları, Köyceğiz projesine ayrı bir değer katıyor. Köyceğiz’de yaşayanlar, çınar ağaçları, taş dokulu yapıları, köy kahvesi, çeşmesi, göleti, köy meydanı, mis kokulu meyve bahçeleri ile kendi evlerinde güneye inmeden güneyde yaşamanın tadını çıkaracaklar. Masmavi gölün ortasındaki yeşil alanda bulunan orta kahvesindeki restoran ve cafeler de Köyceğizlilerin yeni buluşma noktası olacak. Peyzajı 2500 metrekarelik göletin etrafında geliştirilen projede, patikalarda, yeşilin içinde saklanan yürüyüş parkuru boyunca yer yer nar ve portakal-mandalina ağaçları, zambak bahçeleri arasında dinlenme terasları, su kenarı locaları, hamaklar, salıncaklar, sakin kitap okuma köşeleri yer alacak. Projenin içinde yer alan kapalı sosyal tesiste ise havuzlardan fitness salonuna kadar Köyceğizlileri formda tutacak pek çok sosyal olanağa sahip olacak.


Sancaktepe, her geçen gün değerleniyor

Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası’nda her geçen gün daha popüler bir bölge oluyor. Üsküdar-Sancaktepe metrosu daha açılmadan, markalı konut projelerinin tercih ettiği bir bölge haline gelen Sancaktepe'de konutlarda yüzde 100'e varan bir artış gözlemlendi. Planlanan metro hattının gelişiyle birlikte ulaşımın daha da kolaylaşacağı Sancaktepe, yatırım açısından da güven veriyor.


Kolay ve rahat ulaşım

Köyceğiz, TEM otoyolu üzerinde Sancaktepe gişelere sadece 4 kilometre, Şile otoyoluna ise 5 kilometre mesafede bulunmaktadır. 3. Köprü kavşak noktasına 15 dakika mesafede bulunan projenin lokasyonu, yakın çevresindeki Atlas Park, Viaport AVM ve ticari alanlar, Özel Küçük Prens Okulları, Anafen Koleji, Bilfen gibi köklü eğitim kurumları, hastaneler ve çok yakında hizmete girmesi planlanan metro ulaşımıyla da büyük kolaylık sağlıyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’na da yakın mesafede bulunan Köyceğiz projesinin hemen yanı başında, temelinin bu sene atılması beklenen Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi olacak Sancaktepe Şehir Hastanesi ise Köyceğiz’in yaşam ve yatırım değerini her geçen gün daha da artırıyor.


Köyceğiz Proje Künyesi:

Proje ismi : Köyceğiz


Firma : Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş.


Konum : Sancaktepe - İstanbul


Toplam Arazi : 26.000 metrekare


Toplam Konut : 291 adet


Metrekare Aralığı : 152-275 metrekare


Konut tipleri : 3,5+1, 4+1


Fiyat Aralığı : 751,600 TL’den başlayan peşin fiyatlarla


Teslim Tarihi : Haziran 2016


Telefon: :444 1974


Web :sinpaskoycegiz.com.trHaber Yeni Akit'te şöyle yer aldı;

Sinpaş Yapı'nın, Anadolu yakasının yüksek kazançlı yatırım bölgesi Sancaktepe'de yükselen projesi Köyceğiz, şehrin karmaşasını bırakıp güneydeki bir kasabaya yerleşme hayali kuranların büyük ilgi gösterdiği projede, teslim heyecanı başladı.


Yeni Akit


Haber Taraf Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı ;


Sancaktepe'de Sinpaş Yapı projesi olarak yükselen Sinpaş Köyceğiz projesinde teslim heyecanı başladı. Toplamda 291 konuttan meydana gelen projede 3,5+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. 


Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 152 ile 275 metrekare arasmda farklılık gösteriyor. Sinpaş Köyceğiz projesinde daire fiyatlan 751 bin 600 liradan başlıyor. Sinpaş, Köyceğiz'den şimdi ev sahibi olmak isteyenlere, güncel liste satış fiyatının yüzde 25'i peşin, yüzde 15'i 12 ay sonra ara ödeme ve kalan yüzde 60 '1 ise şirket bünyesinde 40 eşit aylık taksit şeklinde ödeme fırsatı sağlıyor. Dilerseniz güncel liste satış fiyatının yüzde 50'si peşin, yüzde 50'si şirket bünyesinde 36 eşit aylık taksit şeklinde ödeniyor. Veya güncel liste satış fiyatının tamamının peşin veya banka kredisi ile ödenmesi durumunda liste satış fiyatı üzerinden %20 peşin ödeme iskontosu uygulanıyor.


Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, projeyi başlangıcında söz verdikleri gibi 2 yıldan kısa bir sürede tamamladıklarım, belirtti. Şehrin içinde doğal bir yaşam sürmenizi sağlayan Köyceğiz projemizi buna göre tasarladık. Sinpaş Köyceğiz'den ev alanlann doğru bir yatınma imza attıklarının altını çizen Çelik, "Sancaktepe Bölgesi, İstanbul'da en hızlı gelişen bölgelerin başında geliyor" dedi. 


Taraf