Sinpaş Metrolife'ta lansmana özel yüzde 30 indirim!

Sinpaş Metrolife'ta lansmana özel yüzde 30 indirim!


Firma: Sinpaş GYO

Proje: Metrolife


Sinpaş Metrolife Evleri projesi İstanbul Sancaktepe'de inşa ediliyor. Projede lansmana özel yüzde 30 indirim avantajı sunuluyor...


İstanbul Sancaktepe'de Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen Metrolife Evleri'nde avantajlı ödeme seçenekleri bulunuyor. 1 oda 1 salondan, 4 oda 1 salona kadar konut tiplerine yer verilen projede daire büyüklükleri 59 metrekare ile 205 metrekare arasında değişiyor.

Sancaktepe Metrolife Evleri projesinde, yansıma havuzları, çim amfi ve seyir terası, ateş kuyusu, çocuk oyun alanı, açık spor alanı, fitness merkezi, bisiklet ve yürüyüş parkuru olanakları da olacak. 
 
Metrolife Evleri, geniş teraslı ve bahçeli evleri, sağlık ve sporla iç içe bir yaşama imkan tanıyan bisiklet parkuru ve yürüyüş yolları, yemyeşil park alanı, her türlü ihtiyacın karşılanabileceği ve sevdiklerinizle sosyalleşeceğiniz 8 bin metrekarelik çarşı alanı ve meydanıyla, Sancaktepe’de ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.
 
Sinpaş Metrolife fiyat ve ödeme bilgisi!

Metrolife Sinpaş fiyat listesi 290 bin TL'den başlıyor. Projede lansmana özel yüzde 10 indirim yapılan projede yüzde 20 de peşin indirimi yapılıyor ve yüzde 30 indirim fırsatı sunuluyor. 
 
Tel:444 1 440 
Web: http://sinpasmetrolife.com 
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com 


projeye sor