Sinpaş Yapı, ticari gayrimenkulleri için ön talep topluyor!

Sinpaş Yapı, ticari gayrimenkulleri için ön talep topluyor! Sinpaş Yapı, ticari gayrimenkulleri için ön talep topluyor!

Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret Anonim şžirketi, iş ve ticaret dünyasının merkezi niteliğini taşıyan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi 'nde yer alan ticari gayrimenkulleri için ön talep topluyor

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!

Konut projeleriyle dikkat çeken Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret Anonim şžirketi, ticari gayrimenkullerinin satışı için ön talep topluyor.

Sinpaş Yapı 'nın söz konusu ticari gayrimenkulleri iş ve ticaret dünyasının merkezi niteliğini taşıyan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi 'nde yer alıyor. 63 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilecek ticari gayrimenkullerin satışlarının talep yoğunluğundan ötürü ön talep toplanıyor.

Sinpaş Yapı 'nın ön talebe sunduğu gayrimenkuller; İkitelli, 704 ada, 20 parsel ve 2 blokta bulunuyor.   86 bağımsız bölümden oluşan ticari gayrimenkullerin bir tanesinin yaklaşık alanı 500 metrekare olarak belirlendi. Bir katta 10 bin metrekareye varan alanlar modüler olarak kullanılacak proje kapsamında tek katta 500 metrekarelik 20 farklı alan bulunuyor. Satış bedelleri ise 742 bin 500 TL olarak belirlendi. (Fiyatlara KDV dahil değil)

Modüler depo, atölye ve perakende alanları için 28 Mayıs Cumartesi günü saat 09.00 itibariyle ön talep toplama süreci başlayacak.

Adres: Ziya Gökalp Mahallesi, Süleyman Demirel Bulvarı, Heskop Yanı, İkitelli, Başakşehir/İstanbul
Telefon: 0212 670 51 78 / 79
Sinpaş Yapı Satış Müdürlüğü: 444 19 74
www.sinpas.com.tr

 


Kübra Genç/Emlakkulisi.com