SİNPAŞ Bursa Ottomanors'ta 82 metrekare 121 bin YTL

SİNPAŞ Bursa Ottomanors'ta 82 metrekare 121 bin YTLSinpaş Gayrimenkul Ortaklığı'nın Bursa'da inşa ettiği Ottomanors projesinde 82 metrekare konutlar 121 bin YTL'den satılıyor. Projenin ilk etabı 2009 Ağustos'unda teslim edilecek.


SİNPAŞ GYO BURSA OTTOMANORS

1) Projenin adı: Sinpaş GYO, Bursa Ottomanors

2) Yapımcı şirket: Sinpaş Yapı Endüstrisi Tic. A.Ş

3) Projenin lokasyonu: Bursa Demirtaş Mevkii

4) Toplam arsa alanı: Yaklaşık 400 bin m²

5) Toplam inşaat alanı: Yaklaşık 162 bin m²

6) İnşaata ne zaman başlandı: 20 Ekim itibariyle satışına başlanan proje, üç etaptan oluşuyor.

7) Ne zaman bitirilecek: Projenin ilk etabı 2009 Ağustos ayında sahiplerine teslim edilecek.

8) Konut sayısı: 2.200

9) En düşük ve en yüksek metrekareler: En düşük 82 m²  en yüksek 598 m²

10) En ucuz ve en pahalı konutun fiyatı: 82 m² - 121 bin YTL, 598 m² - 1 milyon 476 bin YTL

11) Şimdiye kadar satılan konut sayısı: Birinci etapta yer alan 688 konutun üçte biri.

12) İstenilen minimum peşinat: Ottomanors Projesi'nde; Yalı Köşkleri, Asmalı Yalılar, Park Konakları, Gök Kuleler ve Kemer Residence olmak üzere 5 değişik mimari 40 değişik m² de ev seçeneği yer alıyor. Bu mimari tipleri arasında yer alan Gök Kuleler'de minimum peşinat 12.200 YTL

13) En düşük taksit: Gök Kule -1.100 YTL

14) Metrekare ortalama satış fiyatı: 1602 YTL

15)Projenin özellikleri: Sinpaş GYO'nun projelerindeki temel unsurlarından biri olan su konsepti, Ottomanors'ta da projenin ana unsurunu oluşturacak. Projenin yapı adalarından yeşil alanlara kadar uzanan yaklaşık 26 bin m²'lik dev bir suni göl olacak. Göl çevresinde de şehir meydanları, parklar, tenis kompleksi, spor alanları yer alacak. Göle sıfır konumlanan yalılar ve köşkler bir taraftan Osmanlı konaklarını, diğer taraftan da 18 yüzyıl Avrupa'sını çağrıştıracak. Göl ve yeşil manzaralı kuleler ve residence'lar ise modern bir şehir görüntüsünü tamamlayacak. Dev göl alanında adalar, yarımadalar, koylar ve burunlarla oluşturulan su coğrafyası sayesinde iskeleler ve kayıkhanelerle site içi ulaşım su taşıtlarıyla sağlanabilecek.  

Proje kapsamında sosyal yaşamın odaklandığı 3 merkez bulunacak. Ottomanors Büyük Kulüp, Ottomanors Butik Apart Otel ve Ottomanors Marin Kulüp.  

Ottomanors Büyük Kulüp wellness'tan sinemaya, kuaförden çocuk kulübüne, mini golfden bowling'e kadar pek çok imkanı bir arada sunacak.

Bursa'nın en çok tercih edilen oteli olacak şekilde tasarlanan Ottomanors Butik Apart Otel; konut yerleşim konseptinde olduğu gibi farklı, içinde bahçe, bahçede jakuzi bulunan konforlu dubleks apart suitlerden oluşacak.  

Ottomanors'a sadece yarım saat mesafedeki Ottomanors Marin Kulüp ise Bursa'nın Trilye kıyısında konumlanıyor. Doğa ve su sporlarına imkan veren geniş sahiliyle Ottomanorslular'ın ortak yaşam kültürlerini oluşturmaları ve deniz keyfini seçkin bir atmosferde yaşamaları hedefleniyor. 

Ottomanors ileri teknoloji ile donatılmış altyapısı sayesinde üst düzey bir konfor sunacak.  

Konutların taşıyıcı sistem projeleri, 2007 yılı deprem yönetmeliği şartlarına uygun olarak ve dünya çapında kullanılan bilgisayar destekli tasarım ve hesap programlarıyla, İTÜ ve Boğaziçi Üniversitesi akademisyenlerinin kontrolünde yapıldı. 

16) Diğer projelerden ayırt edici özelliği: Konut geliştirmede uzmanlaşan Sinpaş GYO, özgün projeler ile şehrin yapısını bozmadan, kaliteli ve yenilikçi yaşam alanları yaratıyor. Güçlü mimari kimliğiyle, farklı konseptlerde büyük kentsel dönüşüm projeleri hayata geçiriyor. Her bir projesinde farklı bir konsept yaratarak, hem şehrin dinamiğiyle iç içe, hem de şehrin olumsuzluklarından uzak yaşam alanları sunuyor. Sinpaş GYO, temel unsurunu su ve yeşilin oluşturduğu, güvenli, eğlenceli ve keyifli yaşam konseptleri yaratıyor. Kentlere nitelikli yaşam alanları kazandırmayı hedefleyen Sinpaş GYO, kent yaşamının olanaklarını teknoloji ile bir arada sunuyor. Sinpaş GYO tarafından tasarlanan projeler, şehir merkezine yakın ama şehir hayatının karmaşasından uzak bir yaşam sunuyor. Tüm bu kriterler Ottomanors projesinde de kendisini gösteriyor. 

17) Anlaşmalı bankalar: Sinpaş GYO'nun konut kredisi için özel olarak anlaşma yaptığı bir banka bulunmuyor. Piyasada bazı projelerde bankalarla yapılan anlaşmalarla sunulan özel faiz oranları cazip gibi görünse de, arka planda bunun maliyeti konut fiyatına ve dolayısıyla müşteriye yansıtılıyor. Sinpaş GYO bu konuda müşterilere karşı açık davranmayı tercih ediyor. Böylece müşteri hem istediği bankadan kredi alma şansına sahip oluyor hem de ev için Sinpaş GYO'ya, kredi için de bankaya ne kadar ödediğini ayrı ayrı net bir şekilde görerek doğru karşılaştırmayı yapabiliyor.

18) Faiz oranı: Müşterilere Sinpaş GYO bünyesinde banka seçenekleri ile beraber avantajlı ödeme planları sunuluyor.

19) Projenin toplam satış bedeli: Yaklaşık 575 Milyon USD

20) Web sayfası ve satış ofisi telefonu: www.ottomanors.com                                        Ottomanors Satış Ofisi: (0224) 257 13 63