Çukurova Balkon

Şişli Now Bomonti iletişim! Metrekaresi 5 bin 500 dolardan!

Şişli Now Bomonti iletişim! Metrekaresi 5 bin 500 dolardan! Şişli Now Bomonti iletişim! Metrekaresi 5 bin 500 dolardan!

Firma: Now Gayrimenkul

Proje: Now Bomonti

Şişli Now Bomonti iletişim ve adres bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. Şişli Now Bomonti projesinde metrekare birim fiyatı 5 bin 500 dolardan başlangıç gösteriliyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Now Bomonti projesi İstanbul'un Avrupa yakasında Şişli ilçesine bağlı Bomonti bölgesinde inşa ediliyor.  Now Bomonti  Şişli projesi  Now Gayrimenkul  tarafından hayata geçiriliyor. Şişli Now Bomonti iletişim bilgisinden önce projeden bahsedelim.


Now Bomonti Şişli projesi 5 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Tek blok olarak tasarlanan Now Bomonti Şişli projesinde blok kat sayısı 15 olarak belirlendi. 


Now Bomonti Şişli projesinde 105 adet konut ve 105 adet ofis bulunuor. Şişli Now Bomonti projesinde metrekare birim fiyatı 5 bin 500 dolardan başlayarak, 7 bin dolara kadar değişiyor.


Şişli Now Bomonti iletişim için 444 4 669 numaralı telefonu arayarak, Now Bomonti projesinin satış ofisine ulaşabilirsiniz. Now Bomonti Şişli projesinde teslimler 2015 yılının sonunda yapılıyor.


Now Bomonti Şişli projesinde dairelerin büyüklükleri 60 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. Now Bomonti Şişli projesinde resepsiyon, concierge, vitamin bar, spa, fitness, restoran, cafe gibi alanlar yer alıyor.Şişli Now Bomonti nerede?

Şişli Now Bomonti adres: Cumhuriyet Mahallesi Silahşör caddesi, Yeniyol Sokak No:2 Bomonti-Şişli


Şişli Now Bomonti iletişim

Telefon: 444 4 669

Web: www.nowbomonti.com.tr 


projeye sor