Soyak Siesta'da 500 TL taksitle!

Soyak Siesta'da 500 TL taksitle!


Soyak, ilk 3 etap satışları yoğun ilgi gören "Soyak Siesta" projesinde çok cazip bir kampanyaya daha imza atıyor


İzmir Karşıyaka'ya yeni nesil yaşam kalitesi getiren Soyak Siesta'da tüm daire tipleri ilk 24 ay boyunca 500 TL taksitle satışa sunuluyor.

Soyak Siesta projesine gösterilen yoğun talep nedeniyle 3.etap satışlarını 6 ay öne çeken Soyak, çok cazip yeni bir kampanya başlatıyor. 1+1 den 3+1 `e kadar tüm daire seçenekleri için 24 ay boyunca sadece 500 TL ödenecek kampanya ile  İzmir  Karşıyaka'da evsahibi olmak isteyenler için bulunmaz fırsat yaratılıyor.

Soyak Siesta'nın 8 Mart 2009 yılında temeli atılan binaları hızla yükselmeye devam ederken, projenin fonksiyonel ve estetik yaşam kalitesi anlayışı güven unsuru ile birlikte sunuluyor. Proje 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri ile 2250 konuttan oluşuyor.

Soyak Siesta projesinde, Nisan ayında geçerli olacak kampanya kapsamında, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere ilk 24 ay boyunca 500 TL taksit ödeyerek sahip olmak mümkün. Böylelikle kampanyadan yararlananlar evlerine sahip olacakları süreye kadar çok uygun ödeme imkanını bulacaklar. Sadece yüzde 5 peşinat ödenen Soyak Siesta'da, 1+1 daireler için 5 bin 350 TL, 2+1 daireler için 7 bin 350 TL ve 3+1 daireler için ise 10 bin 700 TL peşinat ödeniyor. 

Güven ve kalite anlayışından ödün vermeyen Soyak'ın sunduğu cazip ödeme koşulları ile daire sahibi olan Soyak Siesta'lılar  Mart 2012'den itibaren konforlu ve ayrıcalıklı yaşama kavuşacaklar. Soyak Siesta projesinin bulunduğu konumu, İzmir çevre yoluna direkt bağlantı, metro ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile daire sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor. Sosyal olanaklar açısından da zengin olan projede, spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler, açık ve kapalı otoparklar bulunuyor.  

Çevre dostu bir yaklaşımla oluşturulan Soyak Siesta'nın enerji verimliliği ve tasarruf sağlayan uygulamaları ile ısınma ve aydınlatma masrafları konusunda da avantaj sağlaması hedefleniyor.  

www.soyak.com.tr
info@soyak.com.tr

444 0 795 (SYK)