Süleyman Sazak ve Mina Onay Sazak villalarını otele çevirdi!

Süleyman Sazak ve Mina Onay Sazak villalarını otele çevirdi! Süleyman Sazak ve Mina Onay Sazak villalarını otele çevirdi!

Mina Onay Sazak ve eşi Yüksel Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sazak, kendilerine ait villaları 26 oda ve 62 yataklı butik otele çevirdi.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!


Gündoğan Mahallesi'nde 20 yıl önce, 15 dönümlük arazi satın alan Mina Onay Sazak ve eşi Yüksel Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve 21'inci Dönem Eskişehir Milletvekili, MHP'li eski Gümrük ve Tekel Bakanı Gün Sazak'ın oğlu Süleyman Sazak, kendilerine ait villaları 26 oda, 62 yataklı butik otele çevirdi. Pitahaya Butik Otel adı verilen tesisin açılışında Fashion TV moda kıyafetlerini tanıtan 30 manken podyuma çıktı. 

Anadolunun çeşitli yörelerinden derlenen antik eşyalarla donatılan otelin açılışına, sunucu Ece Vahapoğlu, Can T&nrıyar, sanatçı Hande Ataizi ve yaklaşık 300 konuk katıldı. 

Mina Onay Sazak, Bodrum'un çam ormanları içerisindeki bu evi yıllarca dinlenmek amacıyla kullandıklarını belirterek şöyle dedi: "Dostlarımızdan gelen öneri üzerine tamamını kendi hazırladığım proje ile butik otele dönüştürdük. Kısa zamanda otele ilgi büyük oldu. Burada hiçbir şey birinci el değil odalardan restorana sanat galerisine kadar her şey otantik ve Anadolu'nun farklı kültürlerini yansıtıyor." 


Muğla Gazete Yakamozpus