Sultanbeyli Belediyesi Nisan ayı Meclis toplantısı gerçekleşti!

Sultanbeyli Belediyesi Nisan ayı Meclis toplantısı gerçekleşti! Sultanbeyli Belediyesi Nisan ayı Meclis toplantısı gerçekleşti!

31 Mart seçimlerinden sonra Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin başkanlığında ilk meclis toplantısı yapıldı.Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in başkanlığında Sultanbeyli Belediye Meclisi ilk oturumunu gerçekleştirdi. Sultanbeyli Belediyesi'nde yer alan habere göre, yapılan ilk oturumda meclis başkan vekilleri, encümen üyeleri, pan katipleri ve komisyonlar seçildi.

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin gerçekleştirdiği açılış konuşmasında, yerel seçimlerde Sultanbeyli halkının gösterdiği teveccühe bir kez daha teşekkür etti. Sultanbeyli’yi güzel yarınların beklediğini belirten Başkan Keskin, “Yeni dönemimiz hayırlı olsun. İnşallah hep birlikte ilçemize daha da güzel hizmetler yapacağız. Sorumluluğumuz büyük, yükümüz ağır. Bundan önceki dönemlerde olduğu gibi kentimize ve halkımıza karşı olan sorumluluklarımızı bilerek görevlerimizi yerine getireceğiz ve herkesin belediye başkanı olmaya devam edeceğiz. Geçmiş dönemlerde olduğu gibi gönül belediyeciliğini sürdüreceğiz.” diye konuştu. Mecliste AK Parti’nin 32, CHP’nin 3 ve MHP’nin 2 üyesi bulunuyor.