Sun Flamingo Park iletişim!

Sun Flamingo Park iletişim! Sun Flamingo Park iletişim!

Firma: Sun Turizm A.Ş

Proje: Sun Flamingo Park

Sun Flamingo Park iletişim bilgileri kapsamında detaylar haberimizde adres ve telefon olarak yer alıyor. Projedeki konutlar 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandıSun Flamingo Park iletişim bilgileri kapsamında detaylar öncesinde projeden bahsedelim. Sun Flamingo Park, Sun turizm tarafından hayata geçiriliyor. 


Sun Turizm  Sun Flamingo Park  projesi, Güneşli içinde Avrupa Yakası'nda hayata geçiriliyor. Sun Flamingo Park kapsamında toplam 122 konut yer alıyor. 


12 ticari üniteden meydana gelen Sun Flamingo Evleri satış fiyatları 3 bin 800 TL'den başlıyor. 


Toplamda 28 bin 341 metrekarelik inşaat alanına sahip olan Sun Flamingo Park Evleri kapsamında 2 blok yer alıyor. 


Sun Flamingo Park Evleri satılık daire tipleri:

2+1 daireler brüt 135 metrekare, 

3+1 daireler brüt 180 metrekare.


Sun Flamingo Park Evleri kapsamında A blok kısmı cadde ile peyzaj manzaralı ve de B blok kısmı ise sadece peyzaj manzaralı tasarlandı.  


Sun Flamingo Park Evleri teslim tarihi 18 ay sonrası olarak belirlendi. Toplamda 6 bin metrekarelik yeşil alana sahip olan projede eczane, hipermarket, restoran, hamam, sauna, buhar odası, açık ve kapalı yüzme havuzları, oyun alanları, kapalı otopark, bankalar ve fitness center yer alıyor.


Sun Flamingo Park Evleri ödeme koşulları kapsamında banka kredisi ve firma vadelendirmesi uygulanıyor. Firma vadelendirmesinde 24 ay faiz uygulanmıyor. 


Sun Flamingo Park iletişim adres : Evren Mah. Fevzi C¸akmak cad. No. 15 Güneşli - Bağcılar / İstanbulSun Flamingo Park iletişim!

Tel: 0212 651 04 33

Web: http://www.sunflamingo.com/


projeye sor