Çukurova Balkon

Sur Yapı İlkbahar Konutları ev fiyatları!

Sur Yapı İlkbahar Konutları ev fiyatları! Sur Yapı İlkbahar Konutları ev fiyatları!

Firma: Sur Yapı

Proje: İlkbahar Rezidans

Sur Yapı İlkbahar Konutları ev fiyatları 3+1'lerde 690 bin TL'den başlayarak değişiyor. İlkbahar Konutları'nda daireler bu yıl Kasım'da sahiplerine teslim ediliyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!İlkbahar Konutları projesi  Sur Yapı  tarafından İstanbul'un Anadolu yakasında Sultanbeyli'de inşa ediliyor. İlkbahar Konutları Sultanbeyli projesi 304 daireden oluşuyor.


1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı İlkbahar Konutları projesinde 1+1 ve 2+1'lerin satışları tamamlandı. Sur Yapı İlkbahar Konutları ev fiyatları 3+1'lerde 690 bin TL'den, 4+1'lerde 790 bin TL'den başlayarak değişiyor.


İlkbahar Konutları Sultanbeyli projesinde peşinat ve faiz olmadan 60 ay taksitli ödemeler yapılıyor. Ödeme kampanyası 27 Ocak'a kadar sürüyor.


Bu yıl Kasım ayında teslim edilecek olan İlkbahar Konutları projesinde yüzme havuzu, sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi sosyal donatılar bulunuyor. Proje 25 bin metrekare alanda hayata geçiriliyor.Adres : Battal Gazi Mah. Yeni Sultanbeyli Devlet Hastanesi yanı Sultanbeyli/İstanbul


Tel : 444 5 787

Web : http://www.suryapiilkbahar.com.tr/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor