Tahtalı Park Deluxe projesi Mudanya'da yükseliyor!

Tahtalı Park Deluxe projesi Mudanya'da yükseliyor! Tahtalı Park Deluxe projesi Mudanya'da yükseliyor!

Tahtalı Grup İnşaat AŞ tarafından, yeşili, temiz havası ve huzurlu ortamıyla bilinen Bursa'nın Mudanya ilçesinde hayata geçirilen Tahtalı Park Deluxe projesi, eşsiz konumu ve yüksek yatırım getirisi vaadiyle dikkat çekiyor.


Türkiye'nin "yeşil,mavi inci"si Bursa'nın önde gelen ilçelerinden Mudanya, son dönemde inşaat sektöründe de adından söz ettiriyor. Tahtalı Grup İnşaat tarafından hayata geçirilen inşaat projeleri de cazip imkanlarla müşterilerini bekliyor. 

Tahtalı Grup İnşaat'ın ilçenin nezih bölgesi Halitpaşa Mahallesi'nde inşa ettiği son projesi Tahtalı Park Deluxe, deniz manzarasıyla yükselmeye devam ediyor. Manzara eşliğinde huzurlu bir aile ortamında yaşam vaadeden proje, yeşil, bol oksijen, huzurlu ortam isteyenleri adeta kendisine çekiyor. 

Tahtalı Park Deluxe projesi 3524 metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor. Proje, 4 blok 50 daireden meydana geliyor. Projenin site içerisinde 24 saat güvenlik kamera sistemleri, yeşil alanlar ile çocuk ve yetişkin yüzme havuzu gibi sosyal alanların yanı sıra otopark hizmeti de bulunuyor. 

Ahmet Tahtalı: "Projemizde huzur ve mutluluğa dair birçok şey var"
Tahtalı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tahtalı, grup olarak uzun yıllardır Mudanya'da hizmet verdiklerini dile getirdi. 

Mudanya'daki projelerinin, huzur arayanlar için oldukça ideal olduğunu dile getiren Tahtalı, şunları söyledi;

"Biz slogan olarak, 'Hayat sevince güzel' demiştik. Bu şiarla vatandaşlarımıza, müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu projemizde, huzura ve mutluluğa dair aradığınız birçok şeyi bulacaksınız. Ayrıca, huzur ve mutluluk projemizle çok yakınınızda. Projemizde, yaşamınıza ve huzurunuza renk katan detaylar bulunuyor. Her insanın, Tahtalı Park Deluxe gibi insanın yaşamında ihtiyaç duyduğu her şeye yakın olan bir evi olmalı." 
 

Web: http://www.tahtaligrup.com/