Taksim Yapı'nın Pera Evleri'nde 340 bin TL'ye 4+1!

Taksim Yapı'nın Pera Evleri'nde 340 bin TL'ye 4+1!

Taksim Yapı'nın Pera Evleri'nde alanları 120 metrekarelik 2+1'ler 250 bin TL'ye, 142 metrekarelik 3+1'ler 290 bin TL'ye, 170 metrekarelik 4+1'ler ise 340 bin TL'ye satılıyor


Taksim Yapı tarafından Ataşehir'de hayata geçirilen proje, 4 bin metrekare alan üzerinde 13 katlı 3 blokta 72 konuttan oluşuyor.

Yapımına 2006'da başlanan ve 2008 sonundan bu yana yaşamın devam ettiği Pera Evleri'nde konut teslimleri hemen yapılıyor.

Pera Evleri'nin inşa edildiği arazinin yüzde 80'i ise yeşil alan olarak ayrıldı. Doğalgaz kaçağı algılama sistemi, elektrik çarpmalarını sınırlayıcı sistem, yangın ihbar alarmı gibi güvenliğe yönelik detayların uygulandığı proje, ısı ve ses yalıtımlı dış cephe mantolama sistemi ile inşa edildi.

Pera Evleri"nde alanları 120 metrekarelik 2+1'ler 250 bin TL'ye, 142 metrekarelik 3+1'ler 290 bin TL'ye, 170 metrekarelik 4+1'ler ise 340 bin TL'ye satılıyor. Firmanın kendi bünyesinde yaptığı bir vadelendirme bulunmuyor. Uzun zamandır yaşamın devam ettiği bir proje için minimum yüzde 25 peşinatla tüm bankalardan kredi kullanılabiliyor.

Pera Evleri"nde her daire için elektrik çarpmalarını sınırlayıcı, hayatı korumaya yönelik sistem kullanıldı. Projede doğalgaz kaçağı algılama sistemi, her katta, otoparkta ve sosyal tesislerde yangın ihbar alarmı, özel inşaat uygulamasıyla depreme dayanıklı konstrüksiyon, ısı ve ses yalıtımlı dış cephe mantolama sistemi, C35 beton, Nuh Beton A.şž hazır betonu, güncel yönetmeliklere göre dizayn edilmiş bina topraklama sistemi, her daire için blok girişi, otopark, güvenlik girişi ve kapıcı dairesi ile görüntülü olarak haberleşmeyi sağlayan diyafon, her daire girişine yerleştirilecek güvenlik bariyeri ile hırsız girişine karşı site yönetimini ve güvenlik birimlerini uyaran alarm sistemi, her katta harekete duyarlı aydınlatma armatürü, yıldırımdan korunma sistemi, digital yayın, uydu, kablo TV ve Lig TV için uygun alt yapı, her daire için 2 adet telefon bağlantısı, kablosuz internet alt yapısı, her dairenin ısıtma-soğutma sistemlerine uzaktan telefon ile erişebilme imkanı, klima tesisatı alt yapısı, katlar arası yatay ses izolasyonu, ortak alanlarda ve her dairede jeneratör, her katta çift daire ve çift asansör bulunuyor.

Tapu ve konut teslimi hemen yapıldığı Pera Evleri'nde; açık yüzme havuzu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, çocuk bahçesi, spor alanları, basketbol sahası, her konut için 1 araçlık kapalı otopark yer alıyor.

0 216 420 92 40
www.taksimyapi.com
info@taksimyapi.com

 


Ebru Duman/Emlakkulisi.com