Tarkan, 10 villalık bir site için çalışmalara başladı

Tarkan, 10 villalık bir site için çalışmalara başladı

Kaz Dağları'nda bir villa satın alan Tarkan bölgeye hayran kalınca işi ticarete döktü. Megastar, doğaya zarar vermeden 10 villalık bir site için çalışmalara başladıGeçtiğimiz yaz çıkardığı "Adımı Kalbine Yaz" albümü ve konser serisiyle yüklü bir servetin sahibi olan Tarkan, emlak sektörüne el attı. Megastar, yeni projesinde yine çevre dostu olduğunu kanıtlayacak… Geçtiğimiz Temmuz ayında 4 milyon dolara sattığı New York'taki evi yerine Kaz Dağları'ndan bir villa satın alan ünlü sanatçı, bölgenin doğal güzelliklerine hayran kaldı.

AĞAÇLAR KORUNACAK
Kaz Dağları çevresinde bir araziyi gözüne kestiren Tarkan, buraya 10 villadan oluşan bir site inşa etmek için görüşmelere başladı. Projesini hazırlarken tek bir ağacın kesilmemesini şart koşan Megastar, siteyi organik köye dönüştürecek. Villa sahiplerine Kaz Dağları'nın eşsiz doğasını sunacak olan Tarkan, aynı zamanda 'köy halkına' organik tarım yapma imkanı sunacak.

KAZ DAĞI'NDA MEGAKÖY
Megastar'ın çevreyi koruyarak gerçekleştireceği bu projesi için ayırdığı bütçenin ise yaklaşık 5 milyon TL olduğu konuşuluyor.

ORGANİK KÖY YAPACAK
Doğa tutkusuyla da gönüllerde taht kuran Tarkan, villaları organik köye çevirecek. Villalarda oturanlar, organik tarım yapabilecek.
Takvim