TAV, Adnan Menderes Havalimanı'nda iç hatlara teklif verecek!

TAV, Adnan Menderes Havalimanı'nda iç hatlara teklif verecek! TAV, Adnan Menderes Havalimanı'nda iç hatlara teklif verecek!

TAV Havalimanları Holding CEO'su Sani şžener, Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin (DHMİ) ihaleye çıkardığı İzmir Adnan Menderes Havalimanı iç, dış ve CIP terminalleri işletilmesi ihalesine en iyi fiyatı vermeye çalışacaklarını söylediTAV Havalimanları Holding CEO'su Sani şžener, Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin (DHMİ) ihaleye çıkardığı  İzmir  Adnan Menderes Havalimanı iç, dış ve CIP terminalleri işletilmesi ihalesine katılacaklarını ve almak için en iyi fiyatı vermeye çalışacaklarını söyledi.

Adnan Menderes Havalimanı'nın Dış Hatlar Terminali'ni halihazırda TAV işletiyor. TAV'ın işletme süresi ise 2015'te sona eriyor. şžener, 'Biz tabii ki ihaleye katılacağız ve almak için en iyi fiyatı vermeye çalışacağız. Dünyanın çeşitli kentlerinde havalimanı yatırımı ve işletmesi yaparken, kendi evimizdeki bir ihaleyi kaybetmemek için gayret ederiz. İzmir de iyi bir iç hatlar yatırımına kavuşur' dedi.

Sabah