TEB konut kredisi faizini yüzde 0,99'a indirdi!

TEB konut kredisi faizini yüzde 0,99'a indirdi! TEB konut kredisi faizini yüzde 0,99'a indirdi!

TEB, konut kredisi faizini bir kez daha indirdi. Banka faiz oranını yüzde 0,99’a düşürdü. TEB, uygun kredi veren bankalardan biri olmaya devam ediyor...Türk Ekonomi Bankası (TEB), kredi ile ev almak isteyen müşterilerine yüzde 0,99 faiz ile konut kredisi kullandırıyor. TEB’in yeni konut kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenler kredi tutarı üst limiti olmadan, 120 aya kadar olan tüm vadelerde yüzde 0,99 faiz oranlı konut kredisi alabiliyor.

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, konut kredisi kullanma isteyen müşteriler için kredi faiz oranını yüzde 0,99’a düşürdüklerini müjdeledi. 

Mendi, kampanyayla ilgili şu ifadeleri kullandı; "Konut kredilerinde, 2019 yılı boyunca uygun fiyatlar ile kredi veren bankalardan biri olduk. Bu kapsamda tüm müşterilerimiz 120 aya kadar olan tüm vadelerde kampanyamızdan yararlanabiliyor. Üstelik geçerli faiz oranımızda kredi tutarı üst limiti de bulunmuyor. Aynı zamanda tüm müşterilere ödeme güçlerine göre farklı ödeme planları oluşturabiliyoruz. Burada TEB olarak bizim için önemli olan müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına göre kendisini zora sokmayacak en uygun çözümü üretmek"

ING Türkiye konut kredi faiz oranını 0.98'e düşürdü!

Bu hafta hangi bankalar konut kredisi faizlerini indirdi?