Tecnor Denizcilik Mühendislik Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!  

Tecnor Denizcilik Mühendislik Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!   Tecnor Denizcilik Mühendislik Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!  

Tecnor Denizcilik Mühendislik Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Zeynep Ece Çakmak tarafından kuruldu.Tecnor Denizcilik Mühendislik Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Zeynep Ece Çakmak tarafından kuruldu.

Tecnor Denizcilik Mühendislik Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi konusu: 
Şirketin başlıca konusu Gemi, yat ve benzeri her türlü yüzer araçlar, çekek yerleri, tersane , yüzer havuzlarla ve diğer sanayi kuruluşları ile ilgili proje, danışmanlık, imalat, onarım, donatım, işletme, taahhüt ile ilgili işleri yapmak. Şirket yukarıdaki işleri yapmak için; a)Konu ile ilgili her türlü yazılım, lisans, ithalat, ihracat ve ticaretini yapar. b)Her türlü yeni ve ikinci el ekipman, mamul, ham madde ve yedek parça ithalat,ihracat ve ticaretini yapar. c)Her türlü gemi makineleri tamir, bakım ve onarım danışmanlığı yapar. d)Her türlü konut projeleri ve danışmanlığı yapar. e)Her türlü tarım tesisi projesi yapar, tesisi kurar ve işletir. f)Konusu ile ilgili sanayi tesisleri kurar, gerekli malzemelerin imalatını yapar, tersaneler kurar. g)Şirkete gerekli her türlü binek aracı,iş makineleri, arsa ve arazileri satın alır,satar, inşaatını yapar. h)Her türlü yerli ve yabancı benzer firmalarla işbirliği yapar, kredi kuruluşlarından gerekli finansmanı sağlar.

Adres: Postane Mah.Ada Yolu Sk. No:14/1 Tuzla