Tepe Home Türkiye'deki 15. mağazasını Buyaka'da açtı!

Tepe Home Türkiye'deki 15. mağazasını Buyaka'da açtı!

Türkiye genelinde açtığı mağazalarıyla kaliteli ve şık çözümleri yenilikçi bir bakış açısıyla müşterileriyle bir araya getiren Tepe Home, Türkiye’deki 15. mağazasını Buyaka'da açtı.


Mobilya ve dekorasyon sektöründe, deneyimini dünya trendleri ile harmanlayarak sektörün gelişimine büyük katkılar sunan bir sanayi ve perakende şirketi olan Tepe Home, Türkiye’deki 15. mağazasını İstanbul Buyaka'da açtı. Kaliteli çizgisi ve sunduğu zengin ürün yelpazesiyle, aksesuardan mobilyaya tüm dekorasyon ihtiyaçlarına tek adreste çözüm sağlayan Tepe Home, yeni mağazası Buyaka’da da farklı stillere ve ihtiyaçlara kaliteli çözümler sağlayacak. 

Mağazalaşma sürecimiz devam edecek

Yurt içi ve yurt dışında daha fazla tüketiciye ulaşmak amacıyla yeni satış noktaları açma planlarını 2021'de de devam ettireceklerini belirten Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, “Çok yakında Ankara’da çok sürpriz bir lokasyonda mağazamızın açılacağının müjdesini vermek isterim. İlerleyen süreçte Antalya, Bursa, Samsun, Trabzon, Bodrum,  Adana  ve Mersin’de mağaza açma hedeflerimiz bulunuyor. Ayrıca, 2020 yılında büyüme ivmesi ile farklı bir kulvarda hizmet vermeye başlayan online mağazamıza özel ürettiğimiz ürünleri fiziki olarak görmek isteyen müşterilerimiz için Ankara, İstanbul ve İzmir’de Corner Mağazalar açacağız. Alışverişin yine online olarak yapılacağı bu mağazalarda çok farklı bir konseptle tüketicilerimizle buluşacağız” açıklamasında bulundu. 

Tepe Home yeni mağazalar açmak için düğmeye bastı!