The Ritz-Carlton İstanbul, Türkiye'nin en iyi 5 lüks oteli otelinden biri!

The Ritz-Carlton İstanbul, Türkiye'nin en iyi 5 lüks oteli otelinden biri! The Ritz-Carlton İstanbul, Türkiye'nin en iyi 5 lüks oteli otelinden biri!

TripAdvisor, Türkiye'nin en iyi 25 lüks otelini kullanıcılarıyla belirledi. Farklı illerden otellerin bulunduğu listede, servis kalitesiyle misafirlerine farklı bir seyahat deneyimi yaşatan The Ritz-Carlton, İstanbul beşinci sırada yer aldı 

TripAdvisor, Türkiye’nin en iyi 25 lüks otelini kullanıcılarıyla belirledi. Farklı illerden otellerin bulunduğu listede, servis kalitesiyle misafirlerine farklı bir seyahat deneyimi yaşatan The Ritz-Carlton, İstanbul beşinci sırada yer aldı. Dünyanın önde gelen seyahat-yorum sitelerinden olan TripAdvisor, üyelerinin değerlendirmelerine göre Türkiye’nin en iyi 25 lüks otelini belirledi. Listenin ilk on sırasında Dalaman, İstanbul, Antalya,  İzmir  ve Konya’dan oteller yer alırken; 2001 yılından bu yana kaliteli hizmetiyle misafirlerine ayrıcalıklı bir deneyim sunan The Ritz-Carlton, İstanbul’u ise kullanıcılar, en iyi 5. lüks otel olarak seçti.  Misafirleriyle sürekli iletişim halinde olmayı ve seyahatleri boyunca onlara eşlik etmeyi amaçlayan The Ritz-Carlton, İstanbul’un, TripAdvisor kullanıcılarının ziyaretlerinde tercih ettiği oteller arasında üst sıralarda yer aldığı da böylece ortaya çıkmış oldu.  Şu an yiyecek-içecek bölümleri renovasyonda olan The Ritz-Carlton, İstanbul, ziyaretleri sırasında misafirlerine kişiye özel servisiyle unutamayacakları anlar yaşatmayı hedefliyor.   The Ritz-Carlton, İstanbul hakkında: İstanbul’un tarihi yapısı ve zengin kültürel dokusunun tam merkezinde bulunan The Ritz-Carlton, İstanbul, çok fonksiyonlu Süzer Plaza kompleksi kapsamında yer almaktadır. The Ritz-Carlton ismi, tüm dünyada “yüksek kalite standardı, lüks ve eşi olmayan” tanımlarıyla özdeşleşmiştir. 6 Ekim 2001’de açılan otelin toplam 244 odası ve 07.00 – 23.00 saatleri arasında hizmet veren Club Lounge katı bulunmaktadır. Tüm odalarda, yüksek hızda kablosuz internet erişimi ve kasa mevcuttur. 06.30 – 22.00 saatleri arasında hizmet veren The Ritz-Carlton Spa’da 10 adet bakım odasında masaj terapileri, yüz ve vücut bakımları sunuluyor. The Ritz-Carlton Spa servis ayrıcalıklarını Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası, kapalı yüzme havuzu, 24 saat açık fitness merkezi ve yaz aylarında ikinci kat terasa konumlanmış açık hava spa’sı ile tamamlıyor. The Ritz-Carlton, İstanbul bünyesinde bulunan restoran ve barlar, Boğaz manzarası eşliğinde uluslararası mutfakların ve yeni Türk mutfağının en lezzetli örneklerini sunuyor.