Threeway İnşaat Emlak Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Threeway İnşaat Emlak Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Threeway İnşaat Emlak Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Threeway İnşaat Emlak Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Abdulazız S N B Almutaırı ve Thamer S N E Almutaırı ortaklığıyla 50 bin TL sermaye ile 1 Şubat'ta Esenyurt'ta kuruldu.

Threeway İnşaat Emlak Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Abdulazız S N B Almutaırı ve Thamer S N E Almutaırı ortaklığıyla 50 bin TL sermaye ile 1 Şubat'ta  Esenyurt, Büyük Hayrettin Paşa Mahallesi'nde kuruldu. 


Threeway İnşaat Emlak Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; İnşaat,emlak,gıda ve turizm alanında faaliyette bulunacak olan şirketin başlıca maksat ve konuları şunlardır: 1) Yurt içinde ve yurt dışındaher türlü inşaat taahhüt işleri, konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yap­mak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarınaait arazi ve arsalar üzerinde  kat karşılığı binalar yap­mak, kat irtifakı kurmak. 2) Yurt içinde ve yurt dışındaher türlü resmi ve özel sektöre ait in­şaat taahhüt ve montaj işleri yap­mak ve müstakil konut, iş hanları fabrikalar yollar baraj ve gölletler, park ve bahçedüzenlemeleri ve turistik tesisler tatil köyleri inşa et­mek ve kiraya vermekveya kara yolları ve bu yollar üzerindeki sanat yapılarının yapımı onarımı asfaltlama ve nakliye işleri dahil bütün taahhütleri yapmak. 3)  Her türlü gayrimenkul alım,satım,kiralama ve emlak  işi yapmak. 4) Şirket gıda sektöründe bisküvi çikolata reçel dondurulmuş gıda maddeleri her çeşit gıda ve gıda yan maddelerini alır satar bu ürünleri imal eden firmalardan bayilik,distribitörlük alır veya bu ve buna benzer gıda maddelerini imal eder .Bunun için atölyeler fabrikalar kurar  veya ortak olur.Şirket her türlü gıda maddesinin ithalatını ve ihracatını yapar. Un zahire ve bakliyat  gibi gıda alır satar  ithalat ve ihracatını yapar imal eder.İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu  teşkil eden her nevi sıcak soğuk dondurulmuş kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin imalatı ,ithalatı, ihracatı, ve ticaretini yapar. 5) Yurt içerisinde ve yurt dışında tüm turizm hizmet ve faaliyetlerini yapabilmek, konusu ile ilgili halkla ilişkiler konu ve konularında faaliyetler gösterebilmek. Bu amaçlar çerçevesinde tur, konaklama, irtibat, konferanslar düzenlemek ve diğer hizmetlerini yerine getirmek,  Şirket bu iş dışında her türlü ticari malın alım satım imalat ithalat ve ihracatını yapar. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, kiralar, kiraya verir bunlar üzerinde  ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri  üzerinde irtifak, intifa, sükna,gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.


Threeway İnşaat Emlak Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Esenyurt, Büyük Hayrettin Paşa Mahallesi, Nazım Hikmet Bulvarı Newista Residence A Blok No:219 


pus