TMSF, 10 taşınmaz için teklif alacak!

TMSF, 10 taşınmaz için teklif alacak!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), muhammen bedelleri toplamı 9 milyon 59 bin lira olan 10 taşınmaz için 27 Ağustos'a kadar teklif alacakTMSF'den yapılan açıklamaya göre Fon, 10 taşınmazı, kapalı teklif ve açık artırma yöntemiyle satışa çıkardı. Muhammen bedelleri toplamı 9 milyon 59 bin lira olan 10 taşınmaz için 27 Ağustos 2009 Perşembe günü, mesai bitimine kadar teklif alınacak.

Satışa sunulan taşınmazlar, Denizli, İstanbul, Kayseri, İzmir, Konya ve Zonguldak'ta bulunuyor. 2 milyon 520 bin TL muhammen bedele sahip Denizli merkezdeki 16 bin 333 metrekare arsa alanına sahip taşınmaz, satışa sunulacak gayrimenkuller arasında en yüksek değere sahip olma özelliği taşırken, onu, 2 milyon 340 bin lira ile İstanbul Bahçelievler'de yer alan taşınmaz takip
ediyor.

Teklif sahiplerinin, teklif verecekleri gayrimenkule ait muhammen peşin satış bedelinin yüzde 5'i tutarındaki nakit teminatı, Fon'un Vakıflar Bankası Esentepe Şubesi'nde bulunan TMSF hesabına yatırmaları ya da en az 3 ay süreli geçici banka teminat mektubu vermeleri gerekiyor.
AA