Tokat Turhal'da inşaat sektörü bir araya geldi!

Tokat Turhal'da inşaat sektörü bir araya geldi!Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, ilçede faaliyet gösteren mimarlar, inşaat mühendisleri ve müteahhitleriyle bir araya geldi. Başkan Bekler, Turhal'ı bu şehrin tüm paydaşlarıyla birlikte yöneteceklerini ifade etti.


Şelale Restaurant'ta düzenlenen programda konuşma yapan Başkan Bekler, 9 aylık zaman dilimi sonrasında seçimlerden önce olduğu gibi mimar, inşaat mühendisleri ve inşaat müteahhitlerinin fikirlerine, kanaatlerine ve görüşlerine başvurmak istediklerini söyledi. 


Turhal'ı bu şehrin tüm paydaşlarıyla birlikte yöneteceklerini ifade eden Başkan Bekler, "Siz de bu şehrin paydaşları içerisinde en etkili olanlardan bir tanesisiniz. Bu şehre özellikle inşaat sektörüyle birlikte yeni bir yön verecek olursak bunu sizinle birlikte yapacağız. Bundan dolayı fikirlerinizi, kanaatlerinizi ve görüşlerinizi almak istiyoruz. Fikir ve kanaatleriniz sadece kendi sektörünüz olan inşaat sektörü üzerine olmasın. Turhal'la ilgili özellikle ekonomi ve ticari hayatı canlandırmaya yönelik olsun, şehirleşmeye yönelik olsun hatta sosyal ve kültürel etkinliklere yönelik olsun fikirlerinizi bizlerle paylaşın. Sizin eleştirileriniz bu şehri seven insanların bu şehre katkı sunmak için yapmış olduğu eleştiri olarak tarafımızdan değerlendirilecektir"diye konuştu. 


Niksar Danişmend