05 / 07 / 2022

Tokat'ta inşaat işçisi çalıların arasında ölü bulundu!

Tokat'ta inşaat işçisi çalıların arasında ölü bulundu!

Tokat'ın Erbaa'da inşaat işçisi Ramazan nedeniyle Nurullah D. (28) tarafından tabancayla öldürüldü ve çalılık alana atıldı. 



Afyonkarahisar´da inşaatta çalışan Ramazan Arslan, salı günü memleketi Tokat'ın Erbaa ilçesine geldi. Arslan, aynı gün ilçe merkezinde göründükten sonra ortadan kayboldu. Haber alamayan Arslan'ın ailesi polise kayıp başvurusu yaptı.

Habertürk'te yer alan habere göre; Arslan'ı bulmak için çalışma başlatıldı. Arslan'ın en son ilçe merkezinde, Alişan Diktaş Caddesi'nde olduğu ihraının ardından bölgede 50'ye yakın güvenlik kamerasını incelendi. Yapılan taramalar sonucu Arslan'ın 60 KF 317 plakalı bir araca bindiği incelendi.

Tokat ta inşaat işçisi çalıların arasında ölü bulundu!

Polis, aracın sahibi Nurullah D.'yi ilçe merkezinde gözaltına aldı. İlçede inşaat işçisi olan Nurullah D. polis merkezinde yapılan sorgusunda Ramazan Arslan'ı otomobiliyle Kelkit Çayı kıyısına götürdüğünü, burada kız arkadaşını rahatsız ettiği için tartıştıklarını, daha sonra tabancayla vurup öldürdüğünü itiraf etti.

Cansız bedenini ise aracının arkasına koyup Kızılçubuk köyü ile Kale köyü arasındaki çalılık alana sakladığını söyledi. Şüphelinin gösterdiği alanda Arslan'ın cansız bedenine ulaşıldı.

Bölgede gerçekleşen incelemelerde Nurullah D.'nin Arslan´ın üzerindeki kıyafetleri çıkartıp bulunmaması için üzerini otlarla kapattığı tespit edildi. Olay yerindeki incelemelerden sonra Ramazan Arslan'ın cansız bedeni otopsi için Erbaa Devlet Hastanesi morguna götürüldü.