TOKİ Ankara Altındağ Gültepe Konutları başvuru dönemi 1 Ekim- 31 Aralık!

TOKİ Ankara Altındağ Gültepe Konutları başvuru dönemi 1 Ekim- 31 Aralık! TOKİ Ankara Altındağ Gültepe Konutları başvuru dönemi 1 Ekim- 31 Aralık!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Ankara Altındağ Gültepe 4 Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamında 21 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunuluyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca,  Ankara  Altındağ Gültepe 4 Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamında 21 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunuluyor.  Ankara Altındağ Gültepe 4. Etap Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş’ nin tüm şubeleri aracılığıyla yürütülecektir. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 01 Ekim – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecektirTOKİ Ankara Altındağ Gültepe 4 Etap Konutları en yüksek konut fiyatı 131 bin 268 TL en düşük konut bedeli ise 98 bin 761 TL olarak belirlendi. 


Detaylı bilgi için tıklayın