Çukurova Balkon

Torkam Fikirtepe projesi ile 1.101 konut yolda! Yeni proje!

Torkam Fikirtepe projesi ile 1.101 konut yolda! Yeni proje! Torkam Fikirtepe projesi ile 1.101 konut yolda! Yeni proje!

Firma: Torkam İnşaat

Proje: Torkam İnşaat Fikirtepe projesi

Kiptaş’ın Fikirtepe ihalesini kazanan Torkam İnşaat, kazandı. Şirket 5 bloktan oluşan 1.101 konutluk dev bir proje hayata geçirecek...


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Torkam İnşaat, İstanbul Fikirtepe'de yeni projeye hazırlanıyor. KİPTAŞ ihalesini kazanan Torkam İnşaat, Fikirtepe’nin en dikkat çekici noktasında toplam inşaat alanı 182 bin 198 metrekare olan 1.101 konut inşa edecek. Proje sahiplerine anahtar teslim hazır olarak sunacak. Projenin ihale tutarı KDV dahil 383 milyon 488 bin TL olarak açıklandı.

5 blok olarak tasarlanan  Torkam İnşaat  Fikirtepe projesinde 511 adet 1+1, 438 adet 2+1, 128 adet 3+1 ve 24 adet 4+1 konut bulunuyor. Projenin 30 ay içerisinde tamamlanması öngörülüyor.

Fikirtepe’ye bir destek de Torkam’dan

Fikirtepe’deki projeye büyük önem verdiklerini ifade eden Torkam İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Dereli şu ifadeleri kullandı; "Fikirtepe son yıllarda en çok konuşulan semtlerimiz arasında yer aldı. Bu bölgede çok kıymetli projeler yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor. Torkam İnşaat olarak biz de hem bilgi birikimimiz hem de tecrübemizle Fikirtepe’de yer almaya, bölgeye değer katmaya ve destek vermeye karar verdik. İhale sonrasında  Kiptaş  ile imzaladığımız sözleşmenin ardından çalışmalarımıza başladık. Kiptaş’ın Fikirtepe projesinde toplam 1.101 konuttan oluşan inşaat yapım işlerine yönelik sözleşmemizi imzaladık ve yer teslimini aldık. Hızlıca üretime geçerek hak sahiplerine müjdeli haberi ulaştırmayı amaçlıyoruz"

Web: http://www.torkam.com.tr/


projeye sor