Toskana Vadisi'nde 812 bin dolara!

Toskana Vadisi'nde 812 bin dolara!

Emaar Türkiye, Türkiye'deki ilk projesi olan Toskana Vadisi'nde yeni bir fırsat sunuyorTapu devrine hazır Toskana Vadisi Evleri şimdi 3 yıla kadar yüzde 0 faiz ve çok özel kredilendirme fırsatları ile sakinlerini bekliyor. Satışta olan ve kampanayaya dahil 1. faz konutlarda fiyatlar,  KDV hariç 812 bin dolar  ile 2 milyon 391 bin dolar aralığında değişiyor.

Tapu devrine hazır  1. Etap Toskana evleri 400 metrekare ile 940 metrekare arasında değişen göl ve deniz manzaralı villalardan oluşuyor. Toskana Vadisi, İtalya'nın Toskana bölgesinden esinlenilen özel mimarisi ve 15 bin metrekarelik alanda yer alan Yaşam ve Spor Kulübü Dolce Vita ile, spa merkezi ve Essporto Health&Fitness Club'ı ile  sakinlerinin kendilerini her an özel hissedecekleri yeni bir hayat sunuyor. Koşu ve yürüyüş parkurları, doğal göletleri, bisiklet yolları, seyir terasları, 2 kilometre uzunluğundaki yemyeşil “Verde Park”ı ile Toskana Vadisi sağlıklı bir yaşama davet ediyor. 

İstanbul'un günden güne değerlenen bölgelerinden Büyükçekmece'de yeni bir yaşam alanı sunan Proje Toskana Bölgesi'nin mimari ve doğal dokusu ile inşa edildi. İspanyol Porcelanosa seramikler, Snaidero İtalyan Mutfaklar, Miele beyaz eşyalar, Rehau pencereler, Duravit vitrifiyeler, Hans – Grohe bataryalar, LG klima sistemleri, Viesmann akıllı kombi, Brass çatı sistemleri, renk alternatifli granit ve Corian mutfak tezgâhı kullanılarak özenle hazırlanan evlerde yaşam; havuz, hamam, sinema odası, sauna, asansör, şarap kavı gibi pek çok opsiyonel seçenekle tam bir keyfe dönüşüyor. 

Yemyeşil bir vadi

Toskana Vadisi evleri, mimarisi, çevre düzenleme ve peyzajı ile İtalya'nın Toskana bölgesini İstanbul'a taşıyor. Mimarisinde İtalya'nın Toskana Bölgesi'ndeki evlerden ilham alınan ve bölge isimleriyle de İtalya'dan esinlenilen projenin ağaçları da İtalya'dan özel olarak getirtildi. Bölgenin bitki örtüsünün simgesi olan kalem servi ve fıstık çamlarının da bulunduğu toplam 90 bin ağaç ve bitki projede yer alacak. 

Hayatın tüm renkleri Toskana Çarşısı'nda

Toskana Vadisi Evleri'nde alışverişten restorana, ihtiyaç duyulan herşeyi hayatın tüm renklerini Toskana Çarşısı'nda bulmak mümkün. Toskana Çarşısı, farklı lezzetleri içeren restoran ve kafe zincirleri ile hem bir lezzet durağı, hem de seçkin markalara ev sahipliği yapacak bir mağazalar mekanı olacak. Toskana Çarşısı'nda 24 saat açık süpermarket, çiçekçi, manav, pastane, bakkal, kasap, şarküteri, kuaför, Türk hamamı, pet shop, kreş, çocuk parkı gibi tüm ihtiyaçlara erişim imkanı kolay bir şekilde sağlanıyor.

Emaar Türkiye, yaptığı  farklılıklarla adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Mimarisi, tasarımı, çevre düzenlemesiyle Türkiye'nin en iddialı konut projelerinden biri olmayı başaran Toskana Vadisi Evleri, şimdi de tasarımda mimar Mahmut Anlar imzası taşıyan yaşam kulübü Dolce Vita Club ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Toskana Vadisi Evleri dünyanın en önemli spor merkezlerinden sayılan İspanyol Ateşi Essporto ile birlikte yepyeni deneyimlerin kapısını aralayacak. Essporto Health & Fitness Club, Türk-İspanyol işbirliğiyle Levent'ten sonra şimdi de ilk kez Emaar Türkiye'nin Toskana Vadisi Projesi'nde yerini alıyor. Toskana Vadisi spor ve yaşam kulübü Dolce Vita Club, 5400 m2' si kapalı olmak üzere toplam 12.000 m2'lik dev bir tesis ile yemyeşil doğanın içinde havuzdan futbola, kuaförden fitness'a, squash'tan çocuk kulübüne kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet verecek. 

ESSPORTO TOSKANA VADİSİ herkese açık olacak…

Akdeniz esintisi yaşatan Toskana Vadisi'nde, İspanyol ateşi Essporto'nun işletmesiyle bölgenin en modern ve en büyük tesisi olacak  Dolce Vita Club sadece Toskana Vadisi sakinlerine değil bölgedeki herkese açık olacak. Üstelik tamamen çocuklar için tasarlanan “kids gym” sayesinde spor merkezine giderken çocuklarını evde bırakmak zorunda kalan anne babalar da güvenle çocuklarıyla birlikte spor yapma olanağına kavuşacak. 

Bir spor merkezinden beklenen hizmetlerin yanında, genel atmosferi, şıklığı ve kalitesiyle beklentileri aşan bir kulüp olma özelliğini koruyan Dolce Vita Club, haftanın 7 günü sabah 07:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında üyelerine hizmet verecek.

İspanyol fitness ve dans hocaları ile sporu yaratıcı bir biçimde sunan Essporto Dolce Vita Club'da sporun yeni trendleri ile form korumak ve Latin dansı öğrenerek eğlenmek mümkün.

www.toskanavadisi.com
0212 850 83 00
0212 351 91 81

İlgili haber

Toskana Vadisi'nde 438 bin dolara! 2'nci etap satışta!