Turgay Tanes GYODER'in yeni başkanı

Turgay Tanes GYODER'in yeni başkanı Turgay Tanes GYODER'in yeni başkanı

Türk gayrimenkul sektörünün dünyaya açılan kapısı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği'nin (GYODER) yeni başkanı Turgay Tanes oldu.

29 Ocak Perşembe günü dernek merkezinde düzenlenen 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda 2009-2010 dönemi Yönetim Kurulu seçildi. Derneğin Bekir Cumurcu'dan boşalan başkanlığına, İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Genel Müdürü Turgay Tanes getirilirken; Işık Gökkaya derneğin başkan yardımcısı, Feyzullah Yetgin ise yeni dönem saymanı seçildi.


10. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda 2009 yılına 275'e ulaşan üye sayısıyla daha da güçlü giren GYODER'in üyeleri gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketleri, inşaat, proje ve arazi geliştirme şirketleri, finansman, değerleme, yönetim, danışmanlık ve aracılık, perakende, ipotek ve gayrimenkul finansmanı şirketlerinden oluşuyor.


GYODER Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri

Turgay Tanes (İş GYO)

Işık Gökkaya (Y&Y GYO)

Feyzullah Yetgin (Emlak GYO)

Bekir Cumurcu (Nurol GYO)

Nurhan Azizoğlu (Turkent)

Emre Çamlıbel (Soyak)

Hakan Eren (Doğuş GE GYO)

Ramadan Kumova (Eroğlu Yapı)

Bahadır Teker (Istanbul Mortgage)


GYODER Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

Sinan Fındıkoğlu (YKS)

Korkut Ün (TSKB GYO)

Cansel Şirin Turgut (Eva Gayrimenkul)

Neşecan Çekici (Epos)

Pınar Ersin Kollu (İş GYO)


Turgay Tanes Hakkında:

1987 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun olan Tanes, T. İş Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. 1996'da İştirakler Müdürlüğü'nde Müdür Yardımcısı, 1999-2004 tarihleri arasında aynı müdürlükte Gayrimenkul ve Cam sektöründen sorumlu Grup Müdürü olarak görev yapmıştır. 2004 yılından bu yana İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'de Genel Müdür olarak görev yapmakta olan Tanes ayrıca, T. İş Bankası A.Ş.'nin bir iştirakinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

pus