Turkcell Karabük'te çağrı merkezi kurdu!

 Turkcell Karabük'te çağrı merkezi kurdu! Turkcell Karabük'te çağrı merkezi kurdu!

Turkcell Karabük'te kurduğu çağrı merkezi ile bu alanda ilk olacak. Merkezde telefonla iletişim dışında hizmetler verilecek
Turkcell gençlik kulübü "Gnctrkcll" abonelerine özel çağrı merkezi kurdu. Yeni merkez Karabük'te açıldı. 110 çalışan kapasiteli çağrı merkezi, telefonla iletişim dışında vereceği hizmet ile bu alanda bir ilk olma özelliği taşıyor. Turkcell Global Bilgi Karabük Çağrı Merkezi'nin açılışı Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, AK Parti Karabük milletvekili Mehmet Ali Şahin, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Tayfun Acarer ve Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Bahadır Pekkan'ın katılımı ile gerçekleşti. 12 milyon aboneli "Gnctrkcll" kulübü üyeleri 7 gün 24 saat sorularına kısa mesaj SMS ve e-mail üzerinden gelen sorularına Karabük'teki 13. çağrı merkezinden cevap bulabilecek. Merkez yakın zamanda sosyal paylaşım siteleri Twitter ve Facebook üzerinden gelen sorulara da cevap verebilecek. 


Şirketin Genel Müdürü Süreyya Ciliv, Turkcell ailesinin Karabük'te yeni işe başlayan 33 genç çalışanı ile birlikte daha da güçlendiğini vurgularken, hedeflerinin daha fazla istihdam sağlamak olduğunu söyledi. 13 şehirde çağrı merkezleri kurduklarını ifade eden Ciliv, "Eskiden bu çağrı merkezleri sadece büyükşehirlerde kuruluyordu. Teknoloji sayesinde artık Anadolu'ya yayabiliyoruz" dedi. Ciliv, Türkiye'nin mobil iletişimde dünyada birinci olduğunu ve bunun Dünya Ekonomik Forumu tarafından açıklandığını söyledi.  BTK Başkanı Tayfun Acarer de Turkcell'in Ordu, Adıyaman ve Sivas'ta da çağrı merkezleri kuracağı müjdesini verdi.

Sabah