05 / 07 / 2022

Türkerler Holding'in PR ajansı Salt İletişim Grup oldu!

Türkerler Holding'in PR ajansı Salt İletişim Grup oldu!

Türkerler Holding kurumsal ve bağlı markaları Mahall Bomonti İzmir, Mahall Ankara ve Çiftçi Towers projelerinin tüm stratejik iletişim faaliyetlerini Salt İletişim Grup yürütecek.Pek çok farklı sektörden markaya 360 derece entegre iletişim danışmanlığı hizmeti sunan Salt İletişim Grup, bundan böyle; inşaat, enerji, sağlık, gayrimenkul ve tekstil alanlarında faaliyet gösteren Türkerler Holding kurumsal ve bağlı markaları Mahall Bomonti İzmir, Mahall  Ankara  ve Çiftçi Towers projelerinin tüm stratejik iletişim faaliyetlerini yürütecek.

Türkerler Holding hakkında;
Türkerler Holding faaliyetleri 50 yıla yakın bir süre önce Ankara’da başladı. Özellikle inşaat sektöründeki yatırımlarla giderek artan bir ivme yakalayan Türkerler Holding, bugün 137 şirket ve yarım yüzyıla yakındır biriktirdiği tecbrübesiyle Türkiye ekonomisinde önemli bir lider haline geldi. Türkerler; gayrimenkul geliştirme, yenilenebilir enerji, doğal gaz dağıtım ve ticareti, kamu özel ortaklığı projeleri (PPP) ve tekstilde Türkiye’nin en iddialı projelerine imza attı. Baraj, tünel, otoyol, metro, hastane inşaatlarında kazandığı deneyimi, son dönemde kaliteli konut, ofis ve ticaret alanı inşaatlarına da yansıtmaya başladı. Mahall Ankara, Mahall Bomonti  İzmir  ve Çiftçi Towers projeleriyle gayrimenkul geliştirme sektörünün en önemli markaları arasına girdi. PPP modeliyle, Ankara Etlik’teki Türkiye’nin en büyük şehir hastanesinin de arasında bulunduğu İzmir ve Kocaeli ile birlikte üç ayrı hastane kompleksinin inşaası ve işletmesini üstlendi.

Yenilenebilir enerjide Türkiye’nin en büyük yatırımcısı olma hedefiyle hareket eden Türkerler, son olarak 1 milyar dolarlık Rüzgar Enerjisi YEKA ihalesini kazanmıştır.

Türkerler Holding’in son 20 yılda ulaştığı inşaat hacmi 5 milyon metrekareyi geçmiştir. Ayrıca çatısı altında istihdam edilen çalışan sayısı 22 bini geçmiştir. Türkerler Holding’in halen devam eden projelerinin toplam yatırım bedeli ise 6 milyar USD olarak değer bulmaktadır.