Türkiye'nin ilk yatay ofisi 'Flatofis İstanbul'

Türkiye'nin ilk yatay ofisi 'Flatofis İstanbul' Türkiye'nin ilk yatay ofisi 'Flatofis İstanbul'

Haliç'te gerçekleştirilen Flatofis İstanbul, Türkiye'nin ilk yatay ofisi olma özelliğini taşıyacak.


Türkiye yepyeni bir ofis kavramı ile tanışıyor. Sinpaş Yapı A.Ş. tarafından Haliç'te gerçekleştirilen Flatofis İstanbul, Türkiye'nin en büyük, en sağlıklı ve en verimli ofislerine ev sahipliği yapacak.

Flatofis İstanbul ile hem işverenler hem de çalışanlar bambaşka bir çalışma ortamına kavuşacaklar. Türkiye'nin düzayak en büyük ofislerine sahip olan Flatofis İstanbul, tek katta 12 bin 500 metrekareye varan dev ofisleriyle iş hayatında "yataya geçiş" hareketini başlatıyor.  2007 Deprem Yönetmeliği'ne uygun olarak yapılandıralan Flatofis'te, fiber altyapı ile desteklenmiş internet erişimi, yüzde 100 yedek enerji, ileri teknoloji ürünü havalandırma, ısıtma, soğutma sistemleri ile A sınıfı akıllı bina yönetiminin ayrıcalıklarını yaşayacaksınız. Gökdelenlerdeki dikey yapılanma yerine, yatay yapılanma sayesinde asansör kuyrukları ve stresi sona erecek.

Flatofis İstanbul 1.100 araç kapasiteli otopark alanı sayesinde araç sorunu ortadan kalkıyor. Smart kart ile giriş yapılacak güvenli otopark alanında, valet parking hizmeti de mevcut.

Flatofis'te 50 yıla varan kira kontratları ile yapılabilecek. Flatofis İstanbul, E-5 otoyoluna 50 metre, Taksime'e 14, Mecidiyeköy'e 8, Maslak'a 11 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Flatofis, rutin toplantılardan veya yoğun bir iş gününden bulananları biraz rahatlatmak için fitness, sauna, havuz ve spa gibi pek çok olanağı ile keyifli ve konforlu bir yaşamının kapılarını size açacak. 

Bitiş tarihi : Eylül 08

Proje yatırımı : 110 milyon dolar

Toplam inşaat Alanı: 125 bin metrekare

Toplam kiralanabilir Alan : 60 bin metrekare

Toplam Kiralanabilir Ofis Alanı : 45 bin metrekare

Arşiv Alanı : 5 bin metrekare

Sosyal Tesis Alanı : 3 bin 400 metrekare

Toplam kiralanabilir Perakende Alanı : 15 bin metrekare

Bina Kat Sayısı : 5

Kapalı Otopark kat sayısı : 5 kat /1100 araç kapasiteli


FLATOFİS TEL: 0212 567 69 69

www.flatofis.com.tr