TUSAŞ Ankara'da hangar yaptıracak!

TUSAŞ Ankara'da hangar yaptıracak!TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. Ankara Akıncılar'da bina yaptırmak üzere teklif alacak


TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. Ankara-Akıncı tesislerinde; toplam 11 bin 850 metrekare büyüklüğünde çelik konstrüksiyon bina; bin 500 metrekare oturum alanına sahip iki katlı betonarme ofis bloğu ve yardımcı tesisleri; 7 bin 600 metrekare demir donatısız saha betonundan oluşan Pusula Gülü ile ilgili altyapı işleri inşaatları götürü sabit bedelle yaptırmak üzere ihale açtı.
Kurum tarafından yapılan açıklamada, yapılacak ihalenin anahtar teslimi yapılacağı ve 10 Haziran 2010 günü saat 17.00'ye kadar tekliflerin TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.  Malzeme Planlama ve Tedarik Müdürlüğü Fethiye Mahallesi, Havacılık Bulvarı, No:17 Kazan-ANKARA adresine teslim edilmesi gerektiği belirtildi.
0312-811 1800/2553
Hüseyin BELİBAĞLI/emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.