Ümraniye Antasya Rezidans'da 350 bin TL'den başlayan fiyatlar!

Ümraniye Antasya Rezidans'da 350 bin TL'den başlayan fiyatlar! Ümraniye Antasya Rezidans'da 350 bin TL'den başlayan fiyatlar!

Firma: Ant Yapı

Proje: Antasya Residence

42 katlı tek blok şeklinde tasarlanan Antasya Residence Evleri, toplamda 617 adet konuttan meydana geliyor. 2016 yılına kadar taksit imkanı olan projenin fiyatları 350 bin TL'den başlangıç gösteriyor.Ant Yapı projesi olan  Antasya Residence  Evleri, İstanbul Anadolu yakası Ümraniye'de inşa ediliyor. 8 bin metrekarelik alana yayılan Antasya Residence Evleri toplamda 617 daireden oluşuyor.


Antasya Residence Evleri; 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. 1 oda 1 salon dairelerin büyüklükleri 74 metrekare, 2 oda 1 salon dairelerin büyüklüklerinin ise 110 metrekare olduğu projede 2016 yılı sonuna kadar taksit imkanı bulunuyor. Banka kredisi ile ödeme yapılabilen projede, dilerseniz firma bünyesinin sunduğu ödeme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. 


350 bin TL'den başlayan fiyatları olan projenin teslim tarihi 2015 yılının Ekim ayının sonlarına doğru gerçekleşmesi hedefleniyor. Her hafta yaklaşık bir kat daha eklenen projenin inşaat faaliyetleri bütün hızıyla devam ediyor. Şuanda 8 kat yüksekliğine ulaşan projede yakın zamanda başlanacak ince işçiliğin ardından örnek daireler görücüye çıkarılacak.


Antasya Residence Evleri projesinde, sauna, yüzme havuzu, spor alanları bulunuyor.Proje hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Telefon: 0216 630 68 68

Web: www.antasya.com.tr

Başak KANIK/Emlakkulisi.com 


projeye sor