Ünsal Yapı, Hayat Park Konakları'nı Başakşehir'de hayata geçirecek!

Ünsal Yapı, Hayat Park Konakları'nı Başakşehir'de hayata geçirecek!Ünsal Yapı"nın inşa ettiği Hayat Park Konakları projesinde 3+1, 4+1, 5+2 dubleks ve 7+2 villa tipinde konut alternatifleri alıcılara sunuluyor


1745 metrekarelik sosyal alanı bulunan Hayat Park Konakları Başakşehir projesinin sosyal alanlarında squash salonu, basketbol ve mini futbol sahası, kapalı otopark, havuz, aerobik ve fitness salonu, çok amaçlı salon, oyun parkı, sauna, kafeterya gibi bölümler bulunuyor.

Hayat Park Konakları Başakşehir"de hayata geçiriliyor.

Hayat Park Konakları projesinde 32 adet 3 oda 1 salon daire bulunuyor. Alanları 160 ile 215 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 215 ila 240 metrekarelik 4 oda 1 salon dairelerin sayısı 64 adet. Projede ayrıca alanları 290 ile 320 metrekare arasında değişen 12 adet 5 oda 2 salon dubleks daire ve 522 metrekarelik 4 adet 7 oda 2 salon villa yer alıyor.  

40.6 dönüm inşaat alanına sahip olan Hayatpark projesinde 2.15 dönümlük ticaret alanı, 1.4 dönümlük market ve muhtelif metrajlarda dükkanlar, toplam 7 dönümlük kapalı otopark alanı bulunuyor.

Hayat Park Konakları projesinde tüm uygulamalarda mimar kontrolünde gerçekleştirilecek. Daire içi kapı, seramik, parke, mutfak,  banyo ve vestiyer dolabı kapaklarında boya rengi, duvar kağıdı, asma tavan, imalatlarında daire sahiplerine renk ve desen alternatifleri sunulacak.

Tüm odalarda zemin kaplaması lamine (işlenmiş masif ) parke -  laminat parke uygulamasının bulunduğu Hayat Park projesinde mutfak, antre, koridor zeminleri seramik / granit seramik, tüm duvarlarda alçı sıva, saten alçı, su bazlı silikonlu boya , daire içi kapılar ahşap görünümlü monoblok kapı, banyo ve wc alanlarında su ve ses izolasyonu, pis su tesisatında ses izolasyonu, dekoratif  zemin ve duvar kaplamaları, alüminyum tavan kaplaması , blok girişlerinde özel tasarım duvar panoları ve tavan süslemeleri, blok için merdiven, merdiven holü ve sahanlıklarda doğal taş ( mermer, granit), granit seramik konbinayonu zemin ve duvar kaplamaları, tavan ve duvar süslemeleri, alüminyum korkuluk, balkon ve kat bahçelerinde renkli lamine cam ve alüminyum korkuluk, doğramalar ısı ve ses izolasyonlu, camlar 4+16+4 renkli sinerji ısıcam olacak.

Radye temel üzerinde betonarme karkas sistemiyle inşa edilen Hayat Park Konakları projesi yürürlükteki tüm kanun ve yönetimlere uyularak projelendirildi. Temel, bina çevreleri, açık alanlar ve teraslarda yağmur ve yer altı suyu için drenaj sistemi uygulanıyor. Temel, bodrum duvarları, teraslar ve ıslak hacimlerde su izolasyonu uygulamasının bulunduğu Hayat Park projesinde tüm dış cephe ve teraslarda ısı yalıtımı uygulanacak. Katlar arası döşemelerde ve bitişik daire duvarında ses yalıtımı yapılacak. Asmolen döşeme sisteminin uygulanacağı projede dairelerin tavan yüksekliği ise 2.70 metrekare.

www.hayatparkkonaklari.com

0212 486 23 76