Uzunal Konutları'nda 210 bin TL'ye!

Uzunal Konutları'nda 210 bin TL'ye! Uzunal Konutları'nda 210 bin TL'ye!

Kurtköy'de inşa edilen Uzunal Konutları'nda 130 metrekare 3+1 dairelerin fiyatları 210 bin TL.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

İstanbul'un yükselen değeri Kurtköy'de 10 bin metrekare arazi üzerinde 5 blokta toplam 94 daireden oluşan Uzunal Konutları'nda 130 metrekare 3+1 dairelerin fiyatları 210 bin TL. 1 Haziran 2008 tarihinde teslim edilmeye başlanan konutlarda şu an toplam 40 aile yaşıyor. Satılmayan 37 dairenin kaldığı proje için Garanti Bankası, ING Bank ve Fortis ile yapılan anlaşmalar çerçevesinde 5 seneye kadar vade imkanı söz konusu.

Dairelerde manyetik kontaklı çelik kapı, amerikan iç kapılar, laminant parke yer döşemeleri, özel tasarım mutfak ve banyo dolapları, gömme portmanto, ebeveyn giyinme odası ve dolapları, zemin ve banyolar Kütahya Seramik, her daireye özel ayrı odadan çıkılan yangın çıkışı, çift telefon ve internet altyapısı, merkezi uydu yayın sistemi gibi özellikler mevcut. Her katta iki daire ve iki asansör bulunan projede 250 metrekare alanlı açık havuz ve çocuk havuzu, sosyal tesis içinde fitness center, kafeterya, çocuk oyun odası, bilardo ve masa tenisi, basketbol, voleybol ve futbol sahası, ahşaf pergolalar ve çocuk parkları bulunuyor.

Uzunal Konutları'na TEM'den 10 dakikada Kozyatağı'na, 20 dakikada Altunizade ve Üsküdar'a ulaşılabiliyor. Ayrıca E-80 otobanıyla Pendik hızlı feribotu ve deniz otobüsü iskeleleri çok projenin çok yakınında.

0 216 482 04 25


www.uzunalkonutlari.com

Projeden görüntüler için tıklayınız

pus