04 / 07 / 2022

V Orman lansman öncesi Körfezli yatırımcılara tanıtıldı!

V Orman lansman öncesi Körfezli yatırımcılara tanıtıldı!

Dubai Cityscape fuarına katılan İsra Holding, V Orman’ı lansman öncesi Körfezli yatırımcılara tanıttı. Yabancı alıcılar V Orman’a büyük ilgi gösterdi...Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde 25-27 Eylül tarihlerin arasında gerçekleştirilen Cityscape Fuarı ziyaretçi akınına uğradı. Fuara Türkiye’den İsra Holding katıldı. Fira fuarda, Bolu - Mudurnu’da geliştirdiği ikiz villa, apart daire ve otel konseptinin yer aldığı projesi V Orman’ı tanıttı.

TAVLI; “KÖRFEZLİ YATIRIMCILAR TÜRKİYE GAYRİMENKULLERİNE BÜYÜK İLGİ DUYUYOR”  

İsra Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Tavlı, gayrimenkul yatırımlarının tanıtımı için uluslararası alandaki fuarları önemsediklerini belirtti. Tavlı, "Körfezli yatırımcıların Türkiye gayrimenkullerine büyük yatırım yaptığını görüyoruz. Bu bölge insanı birçok benzerlikten dolayı ülkemize çok sıcak bakıyor. Birleşik Arap Emirlikleri’nden Irak’a, Suudi Arabistan’dan Katar’a, Umman’dan Kuveyt’e kadar birçok noktadan ülkemizdeki konut, arsa ve ofislere büyük ilgi duyuyor.  Yatırımcıların bu yaklaşımının iyi değerlendirilmesi gerekiyor. Biz de İstanbul’da yapacağımız lansman öncesi vitrin projemiz V Orman’ı Körfez yatırımcısına sunmaktan ve bölgedeki yatırımcı dostlarımızla bir araya gelmekten büyük keyif aldık. Projemizden alım yönünde birçok yatırımcı ile bir araya geldik. Bizleri İstanbul’da ziyaret eden ve projemizden konut alan gruplar olmuştu. Burada doğal yaşam köyü V Orman’a ilgi gösteren yeni yatırımcıları biz de projemizi yerinde görmeleri için Türkiye’ye davet ettik. Yakın bir zamanda projemizin lansmanını yapacağız. İsra Holding olarak farklı bölgelerde yeni yatırımlarımıza devam ediyoruz" diye konuştu.

V ORMAN’DA HİSSELİ ALIMDA MÜMKÜN

İsra Holding, V Orman'a yatırım yapacak alıcılara alternatif çözümler sunuyor. Tripleks villa, 1+1 ve 2+1 apart daire seçeneklerine sahip V Orman projesinden haftalık hisseli veya tamamını satın alarak hemen tapu alma imkanına sahip olunabiliyor. 

V Orman projesinde konut büyüklükleri villalarda 202 metrekare, apart dairelerde ise 64 metrekare ile 113 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projede ayrıca; beş yıldızlı konforuyla misafirlerin tüm beklentilerini üst seviyeye taşıyacak V Orman Otel de planlanıyor.

DOĞAYA DEĞER KATAN PROJE

İkiz villa ve apart dairelerin yanı sıra birçok işletmeyi içinde barındıran V Orman doğal yaşam kompleksinde; Şifahane’den AVM’ ye, büyükbaş hayvan çiftliklerinden evcil hayvan konuk evlerine, helikopter pistinden ATV parkuru ile Go-kart pistine, futboldan atıcılığa, organik meyve ve botanik bahçelerinden köy fırınına, oyun köyünden sanat ve hobi merkezine kadar birçok aktivite alanı bulunacak.

ZENGİN SOSYAL DONATI ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

V Orman projesinde yer alan sosyal alanlar şu şekilde; fitness & crossfit salonu, aerobik salonu, dans stüdyosu, boks salonu, aileye özel sinema salonu, teras kafe gibi sosyal donatılar bulunacak.  Projede ayrıca; kadın ve erkek için ayrı spa ve fitness merkezi,  hamam, buhar odası, tuz odası, sauna, kneipp tedavi odası, masaj odaları, tedavi havuzları, çocuk havuzları, aquapark, bebek havuzu, ebeveyn eğitim alanı, kadın ve erkek kuaförü ile mescit.

ORGANİK ÜRÜNLERLE SAĞLIKLI BESLENME, ŞİFAHANESİ İLE SAĞLIKLI BİR YAŞAM SUNUYOR
 
Doğal ürünlerden oluşan alışveriş konseptini V Orman projesinde sunacak olan İsra Holding, ziyaretçilerin ve sakinlerinin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere; köy fırını, organik gıda ürünleri, yeme içme alanları, kafeler ve el yapımı doğal ürünlerin satılacağı alanlar oluşturacak.

V Orman'da ayrıca; Şifahane’de geleneksel tıbbın bilinen teknikleriyle kadınlara ve erkeklere ayrı bölümlerde hizmet verilecek. İsra Holding V Orman projesi ile birlikte hacamat, sülük tedavisi, akupunktur, refleksoloji, fitoterapi, kneipp tedavi, taş tedavi, uzak doğu tıbbı, apiterapi, saç ekim ve diş tedavi merkezini ziyaretçilerinin ve site sakinlerinin hizmetine sunacak.

HAYVAN ÇİFTLİKLERİ İLE DOĞAL TERAPİ 

V Orman’da ayrıca hayvan çiftlikleri terapi merkezi yer alacak. Ziyaretçiler ve site sakinleri safkan taylardan kedilere, kuzulardan köpeklere kadar birçok canlı ile iç içe yaşayacak. 

7’DEN 70’E SPOR YAPMA İMKANI

V Orman Tenisten buz patenine, Go-karttan bisiklete, paintballdan dağcılığa, çadır kamp alanından bungalow kamp alanına kadar hayal edebileceğinizden fazlasını sunuyor. Projede futbol, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu, ATV, kay kay pisti, atıcılık, tırmanma parkuru, ip parkuru, paten pisti ve yapay buz pisti bulunacak. 

TARİHİ VE TURİSTİK BÖLGELERE YAKIN

Melen Çayı’na 1,5 saat uzaklıkta bulunan V Orman projesi Mudurnu’ya, Abant Gölü’ne, Kartalkaya’ya, Yedigöller’e, Akçakoca’ya, Safranbolu ve Sapanca Gölü’ne yakın mesafede bulunuyor.

Web: http://www.v-orman.com