VakıfBank konut kredisi faizlerini bir kez daha arttırdı!

VakıfBank konut kredisi faizlerini bir kez daha arttırdı! VakıfBank konut kredisi faizlerini bir kez daha arttırdı!

VakıfBank konut kredisi faiz oranlarında bir kez daha artış uyguladı. Banka salı günü konut kredisi faizlerinde artışa gitmişti...


VakıfBank konut kredisi faiz oranlarında bu hafta içinde ikinci kez faiz artışı uyguladı. Konut kredisi faiz oranlarını önce yüzde 1.28’den yüzde 1.45’e çıkaran banka bugün yaptığı faiz artışı ile konut kredisi faiz oranlarını yüzde 1.55 olarak uygulamaya başladı.

VakıfBank Konut Kredisi Faizleri

Kredi Pazarı'nda yer alan habere göre; VakıfBank konut kredisi faiz oranları kapsamında 120 ay vadeye kadar yüzde 1.55 tabela konut kredisi faiz oranı kullandırıyor. Banka ayrıca kentsel dönüşüm konut kredilerinde de yüzde 1.55 faiz oranı uyguluyor.

VakıfBank kampanyalı konut kredisi ürünü olan banka gayrimenkulü konut kredisi kampanyası kapsamında kendi mülkü konutların satışında yüzde 0.98 faiz oranı ile konut kredisi kullandırmaya devam ediyor.

VakıfBank Konut Kredisi Hesaplama

VakıfBank’tan 10 yıl vadede 100.000 TL konut kredisi için konut kredisi hesaplama yapıldığında kredinin aylık ödemeleri 1.840 TL oluyor. Krediye yapılan toplam ödeme turarı ise 220.000 TL’ ye karşılık geliyor.