Validebağ Konakları Altunizade satılık ev fiyatları!

Validebağ Konakları Altunizade satılık ev fiyatları! Validebağ Konakları Altunizade satılık ev fiyatları!

Firma: DAP Yapı

Proje: Validebağ Konakları

Dap Yapı imzası taşıyan Validebağ Konakları projesi İstanbul Altunizade'de hayata geçirildi. Projede 50 ay sıfır faizle ödeme yapılabiliyor...


Validebağ Konakları projesi beş katlı 11 blok olarak yükseliyor. 36 ay sonra teslimlerin yapılacağı Validebağ Konakları'nda 1+1'lerden 6+1'lere kadar konut seçenekleri sunuluyor. 


Validebağ Konakları, İstanbul Anadolu Yakası Altunizade'de inşa ediliyor.  DAP Yapı  imzası taşıyan  Validebağ Konakları  projesi 17 bin 237 metrekare alana sahip.  


Dap Validebağ Konakları projesinde dairelerin büyüklükleri 57 metrekare ile 513 metrekare arasında değişiyor. Validebağ Konakları projesi 368 daire ve ticari ünitelerden oluşuyor. 


Validebağ Konakları Altunizade satılık ev fiyatları!

Validebağ Konakları projesinde metrekare fiyatı 12 bin 500 TL'den başlangıç gösteriyor. Validebağ Konakları Altunizade ödeme kampanyası kapsamında sıfır faizle 50 aya kadar taksitli ödemeler yapılıyor. 


Validebağ Konakları Altunizade'de dinlenme alanları, spor alanı, çocuk oyun alanı, fitness, sauna, yüzme havuzu, otopark gibi olanaklar da olacak. Tel: 444 93 27    

Web: http://validebagkonaklari.com  

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor