VARYAP, inşaat dalında en iyi marka ödülünü aldı

VARYAP, inşaat dalında en iyi marka ödülünü aldıİnşaat ve gayrimenkul sektörünün önde gelen firması VARYAP, Türk Patent Enstitüsü tarafından düzenlenen ‘2007 yılı Patent Ödülleri'nde, inşaat dalında ‘Altın Ödül' almaya layık görüldü.


Türkiyenin sınai ve mülkiyet hakları konusunda tescil belgesi vermeye yetkili tek kurum olan Türk Patent Enstitüsü, kurulduğu günden bu yana bireylere ve topluma en iyi yaşam alanlarını sunmak için hareket eden VARYAP'a Türk Patent Enstitüsü'nün fikri sınai ve mülkiyette 136. yıl kapsamında 14. Şubat 2008 düzenlediği ‘2007 yılı Patent Ödülleri' organizasyonunda, marka-inşaat dalında ‘Türk Patent Altın Ödülü'nü verdi.

Türk Patent Enstitüsü, Türkiye'deki firmaların marka, patent ve tasarım konularında Avrupa Birliği (AB) yolunda artan rekabet koşullarında öne çıkmaları için ürünlerin ve hedeflerin korunmasını hedeflemektedir.

VARYAP'ın ödülü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından VARYAP Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Varlıbaş'a verilmiştir. Başbakan Erdoğan, Varlıbaş'ı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.