Vazo Kule Maltepe Evleri'nde 430 bin liraya 1 oda 1 salon!

Vazo Kule Maltepe Evleri'nde 430 bin liraya 1 oda 1 salon! Vazo Kule Maltepe Evleri'nde 430 bin liraya 1 oda 1 salon!

Firma: DAP Yapı

Proje: Dap Vazo Kule

Dap Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Maltepe Dragos'ta bulununan Dap Yapı'nın diğer projelerinin hemen yanında konumlandırılan Vazo Kule Maltepe Evleri'nde 1+1 konutların fiyatları 430 bin liradan başlıyor...

Vazo Kule Maltepe Evleri, İstanbul Anadolu Yakası Maltepe Dragos'ta hayata geçiriliyor. Proje, vazo şeklindeki 3 bloktan oluşuyor. Vazo Kule Maltepe Evleri projesinde yer alan bloklar 19 ve 22 katlar arasında değişkenlik gösteriyor. 


2 bloğunun konut için ve 1 bloğunun ofis için ayrıldığı Vazo Kule Maltepe Evleri'nde toplamda 289 konut, 99 ofis ve 11 dükkan bulunuyor. Vazo Kule Maltepe Evleri'nde stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Projedeki stüdyo daireler 35 metrekare ile 70 metrekare arasında 1 oda 1 salon daireler 80 metrekare ile 90 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlanıyor.


Vazo Kule Maltepe Evleri fiyatları!


Vazo Kule Maltepe Evleri'nde fiyatlar; stüdyo konutlarda 326 bin lira ile 515 bin lira arasında değişirken, 1 oda 1 salon konutlar 430 bin lira ile 585 bin lira arasında değişkenlik gösteriyor.


Vazo Kule Maltepe Evleri'nden konut satın almak isteyenler ister banka kredisi imkanından yararlanabiliyor, ister satış ofisine gidip alternatif ödeme planlarından yararlanabiliyor.


Projede; spor adası, yarış pisti, kumsal, hobi adası ve daha bir çok sosyal olanak bulunuyor.


Vazo Kule Maltepe Evleri iletişim;


Vazo Kule Maltepe Evleri Telefon: 444 33 39

Vazo Kule Maltepe Evleri Web adresi: www.dapvazokule.com


Melek GÜNER/Emlakkulisi.com


projeye sor