Çukurova Balkon

Vera Group Vera Evleri'nde krediye uygun: 195 bin liraya!

Vera Group Vera Evleri'nde krediye uygun: 195 bin liraya! Vera Group Vera Evleri'nde krediye uygun: 195 bin liraya!

Firma: Vera Group

Proje: Vera Residence

Vera Group girişimiyle yükselen Vera Residence projesinin daire satışları banka kredisine uygun olarak devam ediyor. Projenin fiyatları 195 bin TL'den başlangıç gösteriyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL! Vera Residence projesi  Vera Group  tarafından hayata geçiriliyor. 28 bin metrekare alana inşa edilecek olan  Vera Residence  konum olarak Kağıthane'de yer alıyor. Vera Residence Kağıthane projesinin arsa alanı ise 6 bin 500 metrekare olarak belirlendi.


Daire ve dükkan birimlerinden meydana gelen Vera Residence Kağıthane projesinde 220 adet konut, 14 adet ticari birim mevcut durumda. İçerisinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon daire tiplerinin yer aldığı Vera Residence projesinde stüdyo daireler 195 bin TL'den, 1 oda 1 salon daireler ise 285 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. 
Banka kredisi kullanarak daire sahibi olmanın mümkün olduğu Vera Rezidans projesinde minimum yüzde 25'lik peşinat bedeli ödendikten sonra kalan miktar banka kredisi dahilinde 120 aya kadar vadelendiriliyor. 


2014'ün Aralık ayında teslimatları yapılacak olan Vera Residence 'da Türk hamamı, açık ve kapalı yüzme havuzu, oyun alanları, spor salonu ve sauna yer alıyor.
Telefon: 444 48 80

Web Adresi: www.veraresidence.com

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.comprojeye sor