West Side Beylikdüzü satış fiyatları!

West Side Beylikdüzü satış fiyatları! West Side Beylikdüzü satış fiyatları!

Firma: Şahinler Holding-Mutlu İnşaat

Proje: West Side İstanbul

Satış süreci devam eden Beylikdüzü Westside İstanbul'da dairelerin büyüklükleri minimum 40 metrekare, dükkanların ise 20 metrekare olarak tasarlandı. İşte West Side Beylikdüzü satış fiyatları...West Side Beylikdüzü satış fiyatları bilgisinden önce kısaca projenin özelliklerinden bahsedelim. Teslimleri 2017 yılı Mart ayında gerçekleşecek olan proje İstanbul Beylikdüzü'nde yükseliyor.


Westside İstanbul Evleri 73 bin 800 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Yaklaşık 600 milyon TL yatırım bedeline sahip olan projede 1.155 adet dairenin yanı sıra 166 adet dükkan bulunuyor. 


Uzman İnşaat – Beyaz İnşaat – Mutlu İnşaat – Mes Turkuaz  ve Mes İnşaat imzası taşıyan West Side İstanbul'da dairelerin alanları 40 ile 210 metrekare, dükkanların ise 20 ile 1.323 metrekare arasında değişiyor.


West Side Beylikdüzü satış fiyatları dairelerde 190 bin TL'den, dükkanlarda ise 500 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlanan dairelerden oluşuyor.


Beylikdüzü West Side İstanbul'da çocuk oyun alanları, sauna, kamelyalar, Türk hamamları, 4 adet açık- 3 adet kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, 3 adet fitness center, açık/kapalı spor alanları, 800 araçlık otopark gibi ortak kullanım alanlarına yer veriliyor. 


Westside İstanbul nerede?

Barış Mahallesi, Mehmetçik Caddesi, No:10 Beylikdüzü / İstanbul  


Beylikdüzü West Side satış ofisi 

Telefon: (0212) 871 41 02

Web adresi: www.westsideistanbul.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor