Yapı Kredi İstanbul şubeleri tek merkezde

Yapı Kredi İstanbul şubeleri tek merkezdeYapı Kredi Yatırım İstanbul'daki şubelerini merkezde bir araya getirme kararı aldı.


Yapı Kredi Yatırım, yaptığı açıklamada, İstanbul'un Bakırköy, Göztepe, Levent, Osmanbey, Plaza ve Sultanhamam Şubelerinde verdiği hizmetlerini, daha kaliteli ve daha hızlı olacak şekilde Levent Büyükdere Caddesi'nde yer alan Yapı Kredi Plaza A Blok'daki Genel Müdürlük Binası'nda sunmaya devam edeceğini kaydetti.

Yeni iş modeli ile hizmet kalitesini daha da yükseltmeyi hedeflediklerini belirten Yapı Kredi Yatırım Genel Müdürü Ahmet C. Yıldırım, "Yenilenmiş ve çok gelişmiş teknolojik alt yapımız ile müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz karşılamayı amaçlıyoruz. Tüm birimlerimizin bir merkezde olmasının yaratacağı sinerji ve bilgi paylaşımı şirketimize maksimum katkı sağlayacak. Ayrıca "Araştırma", "Kurumsal Finansman", "Mali İşler", "Operasyon" ve "Üst Yönetim" birimlerine erişim kolaylığı sağlayarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vererek hizmet kalitemizi en üst düzeye taşıyacağız" dedi.